Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkített hajra hajfesték?

Szőkített hajra hajfesték?

Figyelt kérdés

Papírfehérre lett szőkítve a hajam. Világos barna a hajam eredetileg. Milyen festéket tudtok ajánlani, ami szép sötét szőke világos barna, és szépen befogja tartósan fent is marad, nem kopik le a leszívott részről pár hajmosás után, akár egy színező.

Nem szeretnék tovább ennyire világos hajszínt, gyorsan nő a hajam, rövid állig ér, utoljára október végén volt szőkítve, nagyon megnőtt, már lett a fazon igazítva, tehát fizikailag csökken a mennyisége.


2019. jan. 15. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Aszkorbinsavat vegyél a gyógyszertárban. (Fél kilót vettem 900 forintért). 2-3 púpos evőkanálnyit keverj össze annyi samponnal, hogy krémes állaga legyen, majd kend rá a hajadra. Hagyd így állni 1 órát, majd mosd meg a hajad alaposan a "krémmel", ami a fejeden van. (Ha kevés, samponozz még, hogy felhabozzon) Mosd ki teljesen, majd samponozz, balzsamozz. Ha nem jött le a festék teljesen, akkor másnap ismételd meg.

Ezután várj kb 2 hetet, mielőtt befestenéd újra a hajad. Így nem fog sz..rá törni a hajad, és egyenletesebben befogja majd a festék.

Hajfestésre egyébként a syoss nagyobb dobozos festékeket ajánlom. (Nekem legalábbis az jött be a legjobban)

Remélem segítettem :)

2019. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző ez mind szép és jó, de szőkével nem működik. A szőkítve volt a haja tehát, az eredeti hajszíne ki lett szíva. Így a szőkített résznél már a "szőke" az eredeti úgy mond. Kérdező bármit festel rá le fogja dobni, kellesz neki jó pár festés mire benne marad a szín. Nekem másfél éve volt szőkítve egy rész a hajamba majd pirosra festve, azóta nőt vagy 20cm-t a hajam, időközben rengetegszer barnára festve és még mindig ott virít az a rész sokkal világosabban mint a többi.
2019. jan. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es, nekem működőtt. Nekem is szőkítve volt.
2019. jan. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

Köszi a válaszokat. Nekem is az a problémám, hogy nekem nem festéket kell leszedni, hanem színt vissza bele a szálakba.

Most a sylos méz szökéje lett feltéve, szebb a hatása a lenövésnek, de a szőkített részről már nagyon kopik.

Bízom benne, hogy amennyire gyorsan nő, hamar elfogy a hajamból ez a rész, addig marad a gyakori festegetés, akkor egyenlőre szép szőke árnyalatokkal, amikben jól mutat, és a végén leszek újra barna.

2019. jan. 16. 12:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos semmi nem fog benne megmaradni, tapasztalat. Ilyen porózus hajból a legdrágább festék is kijön úgyhogy marad a gyakori festegetés amíg le nem nő. Viszont ha úgyis vissza akarsz térni majd az eredeti világosbarnára én azt tanácsolnám hogy már most azzal fesd inkább, mert ha világos szőkéket raksz rá az a tövedet ugyanúgy leszívja valamennyire és arról a részről is kopni fog a barna.
2019. jan. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!