Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim részre milyen szőrtelení...

Intim részre milyen szőrtelenítőt használják? 18L

Figyelt kérdés

Borotvalom de 3x régebben voltam gyantaztatni

Kb fel hete borotvaltam és kicsit már ki is jött és azt szeretném leszedni de nagyon erős nekem a sok borotválás miatt..

És erre rá borotvaljak vagy mi?

Régen egyszer használtam szortelenito krémet de semmit nem csinalt

Vagy ha leborotvalom előtte utána mit tegyek rá a kiutes ellen?

Köszönöm előre is



2019. jan. 17. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Krémet nem lehet intim területre használni, csak a bikinivonalra, de annál beljebb nem.

Borotvától nem lesz erősebb, csaj jobban szúr, mert elvágod a végét nem kitéped. Ha nem borotválod túl gyakran, akkor a bőröd is szebb lesz. Szerintem egy héten egyszer elég. Akkor sem nő még ki nagyon, de nem is olyan pici, hogy nehéz legyen borotválni.

Ha bírod a gyantát, azzal nyilván tovább sima magad, de olyan nincs, amitől mindig sima.

Előtte jól mosakodj meg, hogy tiszta legyen a bőr. Utána én Bepanthent vagy Neogranormont szoktam rákenni.

2019. jan. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van aki hintőporozza is. Jó a kiütésre és a viszketésre is.
2019. jan. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én epilátort használok. Fájdalmas, de meg lehet szokni és kb egy hétig tart.
2019. jan. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tévhit, hogy borotválás miatt erősödik. Ha ez igaz lenne, akkor nem lenne egy kopasz férfi sem, hiszen elég lenne csak párszor leborotválni a fejüket, visszaerősödne a haj...


Ha érzékeny a bőröd, borotváld ritkábban, vagy gyanta és kozmetikus. Esetleg megpróbálhatod az epilátort is, de az lesz a legfájdalmasabb.

Létezik még tartós (pár év) szőrtelenítés lézerrel vagy elektrolízissel, az 100.000 ft körüli téma.

2019. jan. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!