Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nők! Milyen borotvát...

Lányok, nők! Milyen borotvát használtok az intim rész szőrtelenítésére, ami nem okoz irritációt?

Figyelt kérdés

Gilette Venus normál, illetve Simply Venus eldobható borotvákon már túl vagyok. Sajnos mindkettő borotválkozás után viszkető érzést váltott ki.


Ki milyet használ, akinek hasonlóan érzékeny a bőre ezen a területen? Akár eldobható, akár normál.


A kérdés teljesen komoly, kérem, hogy senki ne trollkodjon bele. Köszönöm



2019. jan. 18. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is minden női borotvától kipattogok és vérzek nem csak intim részen hanem mindenhol. Wilkinson sword xtreme 3 sensitive férfi eldobhatót tudom ajánlani! Minden túlzás nélkül a 3 év alatt amióta használom egyszer sem pattogtam még ki tőle sehol. Szőrbenövés nulla. Sokkal simább is a bőr utána mint akármelyik női borotvával, már ha megúszod vérzés nélkül.. Ja és intim területre intim mosakodót ajánlok borotvahab helyett, igaz ezt nem említetted de nekem például attól is égett a bőröm, így meg semmi irritációt nem tapasztaltam még.
2019. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még annyi hogy a zöld csomagolásúra gondoltam, most láttam mikor lecsekkoltam a nevét hogy van belőle kék meg pink női verzió is
2019. jan. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az intim mosakodó az pipa, csak is azzal! :)

Viszont kicsit tartok tőle, hogy férfi... :D

Nekem igazából nem kipattogás van, csak egyszerűen borotválkozás után már borzalmas, viszkető érzés :(

2019. jan. 18. 14:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Férfi borotvát. Gilette fusion. És utána bekenem krémmel, pl. Bephanten.
2019. jan. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már a másodjára írjátok a férfi borotvát! :) Komolyan ezek kímélőbbek mint egy női borotva?!
2019. jan. 18. 14:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is sima ffi borotvát használok, fejből nem tudom, pontosan milyen, de Gilette, és kék színű, 10 van egy csomagban. Én se szeretem a női borotvákat, mert annyira kíméletesek, hogy hatszor kell lehuzigálni, hogy levigye a szőrt, jóhogy kipattogunk tőle. Ez a ffi borotva 3 pengés, és elég egyszer húzni.
2019. jan. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg egy szavazat a férfi borotvára!

Én Gillette Mach 3-at használok.

2019. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
5: nem kímélőbb, hanem élesebb. De ezt is cserélni kell, ahogy elkopik. Nem szabad nem éles borotvát használni.
2019. jan. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!