Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Mit tudnék tenni azért, hogy ne leg, ek ennyire szőrös?

Nyilván mindenkinek az jut eszébe,hogy miért ebbe a kategóriába írom a kerésemet,ezt itt kifejteném....

Nos,tipic az a fajta ember vagyok,aki világos bőrű,fekete hajjal,és emiatt a test szőrzetem sem világos.Fiatal vagyok, 16/L és nincs az a nap,hogy a barátaim ne tegyék szóvá azt,hogy "úr Isten de szőrös vagy" és ez már eléggé zavaró.Főleg a kezem és a lábam az ami túlságosan az.Félek,hogy ha lesz"szerelmi" kapcsolatom,arra is ki fog hatni.Borotválni nen akarom,ugyanis az nem az én stílusom ,és egyépként is jobban nőne meg stb...

Szerintetek mi lehetne a megoldás?Esetleg van/volt már valaki ilyen helyzetben?A válaszokat előre is köszönöm!

jan. 18. 15:56  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Legyek*

# 1/10Időpont jan. 18. 15:56 Privát üzenet
Szerintem gyantáztasd le, attól nem erősödik. Vagy ha alapból a szőrtelenítéssel van bajod, akkor ki lehet szőkíteni, és időnként rövidebbre vágni. 16L

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont jan. 18. 15:59 Privát üzenet
Tévhit, hogy a borotvától erősebb lesz a szőr, tanuljuk már meg! Szóval borotva, gyanta, epilálás, lézeres szőrtelenítés...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont jan. 18. 16:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Elfelejtettem hozzátenni,hogy fiú vagyok...

# 4/10Időpont jan. 18. 16:14 Privát üzenet
Akkkor most dönsd már el ,hogy fiu vagy lány vagy

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont jan. 18. 16:21 Privát üzenet

Fiúként nem gáz ha szőrös vagy. Szerintem. Max. háton zavaró de máshol nem igazán értem, hogy miért probléma.

Én lány vagyok és szőrös típus sajnos. Na ez már rosszabb.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont jan. 18. 16:26 Privát üzenet
Én is lányként, az gázabb. Am fiúknak sem tilos a szőrtelenítés.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont jan. 18. 16:43 Privát üzenet
"Fiatal vagyok, 16/L". Te írtad! Férfiként, fiúként nem gáz, ha szőrös vagy, de az már gáz, ha a kezedet és a lábadat akarod szőrteleníteni...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont jan. 18. 16:47 Privát üzenet
Ahogy látom nem az erős szőrzeteddel van a baj hanem az eszeddel. Kicsit okosodj. Kezd mondjuk azzal hogy ha fiú vagy akkor ne írd hogy lány vagy :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont jan. 18. 17:09 Privát üzenet
Első válaszoló vagyok. Te irtad hogy 16L, ezért gondoltam hogy lány vagy... de fiúként szerintem nem gáz ha szőrös vagy. Mondjuk manapság már azt sem nézik ki aki szőrtelenít; szóval ha te jobban éreznéd magad akkor szerintem nyugodtan. Én amúgy nem preferálom a metroszexuálisokat, de van aki igen, úgyhogy hajrá, gyantáztasd le, ha szeretnéd! 16L

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont jan. 18. 18:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagyon szőrös vagyok lányként, valamit lehetne tenni?
Akváriumomban fekete/szürke, szőrös alga\moszat szaporodott el, lehet ellene valamit tenni? Hogyan lehet kiírtani?
Szőrös tipusú lány vagyok és gyantára szeretnék váltani, de félek hogy 2 gyantázás között csúnyán szőrös leszek, mit lehe ez ellen tenni?
13 éves fiú vagyok és utálom hogy már nagyon szőrös a mellkasom, mit lehet ellene tenni?
Erősebben szőrös férfi fenék: Mit szoktatok tenni, ha egyébként elégedettek vagytok a mellkas, láb és has szőrzetével, de a fenékét sokalljátok?
Nagyon szőrös vagyok, az orvos mit tudna tenni egy férfi esetében?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!