Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl gyorsan kopó vörös hajfest...

Túl gyorsan kopó vörös hajfesték "tartósabbítása"?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Magenta színű (melír) festékkel festem a hajam és abnormálisan gyorsan kopik. Ez nyilván nem csak egy szempontból nem túl kellemes:pl. Gyorsan nyúnya lesz, drága, sokszor kell újrafesteni és ez macerás és a hajam is nagyon károsítja stb stb...

Mások havonta festik a hajukat mert addigra már nagyon kifakul és kikopik a hajuk. Én is havi egyszer festem a hajam( de csak az anyagiak miatt) különben kb havi 2festést igényelne. Mire festés1től festés 2ig jutok már szószerint semmi, de semmi sem látszik az annói színéből. Próbálom minél kevesebbszer mosni,színvédő samponnal, hideg vízzel, kisebb fokozaton szárítani..ráadásul nem is vasalom de semmi hatása. Tudom hogy ez a szín elég kényes, és főleg, hogy károsult hajon...márpedig az enyém az, de szerintem ez akkor sem normális. Esetleg valami tippet/tanácsot/tapasztalatot meg tudnátok velem osztani ami segítene rajtam?

9-es oxival használom, ha esetleg 6-osra váltanék az segítene valamennyit?

Hajszínt nem akarok váltani.

A válaszokat előre is köszönöm.



#haj #hajfestés #hajszín #kopás #vörös haj #hajfesték tartósítás
2019. jan. 20. 15:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!