Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajat szeretnék, de a...

Lalivok kérdése:

Hosszú hajat szeretnék, de a genetikám rossz?

Figyelt kérdés
16éves srác vagyok, enyhén göndör főleg a végei göndörek, ennek tetejébe még sűrű is nagyon, hogyan növeszthetném meg, legalább Vállig érőnek?

2019. jan. 21. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Kell hozzá egy év. Vállig érőre mindenkinek megnől.
2019. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most olyan 7-8cm hosszú, az a baj, h nehezen kezelhető és amikor nem vizes nagyon ilyen "mikrofon hau" szerű
2019. jan. 21. 19:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Ápolni kell. Használj balzsamot rá.
2019. jan. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amit az elsők mondtak, plusz esetleg száríthatod kihúzva, hogy elkerült a mikrofon hatást. Gondlom a göndörből így hullámos lesz...de javítson, aki ezt jobban tudja.
2019. jan. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Elárulok egy titkot:

Semmilyen balzsam, sampon és hasonló nem fog érzékelhető eredményt hozni.

Csak az idő, de az atombiztosan.

Ha majd vállig érő lesz, akkor inkább csak terebélyes lesz és nem mikrofon.

Egyébkémt nekem különösen lassan növő hajam van, és 2 év alatt tökrövidről a vállamig ért.

2019. febr. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hogyan? Máshogy nem tudod, csak ha vársz. Teljes mértékben tapasztalatból beszélek, nekem ugyanilyen hajam van, és még lassan is nő.

Én kettő éve növesztem, és kicsit tovább ér a vállamnál.

2019. febr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!