Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lenövés újrafestése?

Lenövés újrafestése?

Figyelt kérdés
Heló :) az alapból természetes szőke hajamat egy hónapja rózsaszínre festettem, viszont azóta nagyon sokat fakult, és elkezdett lenőni is. Ha csak a lenövést festeném be ugyanazzal a festékkel, akkor annak megint teljesen eltérő (=sötétebb rózsaszín) színe lenne mint a haj többi részének, viszont ha az egészet befestem akkor is szerintem más színű lenne, mivel két különböző színt nyilván máshogy fogna be. Mit kéne csinálnom hogy az egész megint ugyanolyan színű legyen :D? a mostani pasztelrózsaszín már nem nagyon kopik tovább, esetleg ha korpásodás elleni sampont/c-vitaminos pakolását használnék, akkor még kicsi kijönne, de nemhiszem hogy az eredeti szín visszajönne.

2019. jan. 21. 22:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos a töve mindig más színű lesz, ezzel sokat nem tudsz csinálni, esetleg ha elmész a fodrászhoz és ő keverteti neked ki a színeket, mást a tövére mást a végére. De a töve mindig friss haj, ott máshogy fogja be a festék. Ha először festi az ember a haját, akkor is másabb lesz a töve, mert más a hőeloszlás vagy mi a fene (fodrász magyarázta máskor:D)
2019. jan. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!