Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik arckrémet vásároljam...

Melyik arckrémet vásároljam meg a pattanások ellen?

Figyelt kérdés

Hadilábon állok a pattanásokkal. Nincs rengeteg pattanásom, de a homlokomon szinte mindig van egy pár. Egészségesen étkezek, kifejezetten odafigyelek, hogy mit eszek. Szerintem a folyamatos miteszer nyomkodás miatt vannak pattanásaim, ezt fokozatosan próbálom elhagyni.


A kérdésem az, hogy melyik arckrémet ajánlanátok, zsíros/kombinált börre?

A Bioderma sebium global arckrémet, vagy a La Roche-Posay Effaclar Duo arckrémet?

18/L



#pattanás #zsíros bőr #kombinált bőr #Bioderma sebium global arckrém #La Roche-Posay Effaclar Duo arckrém
2019. jan. 21. 23:04
 1/6 anonim válasza:
74%
Szerintem valamit ami leszárítja a pattanásaid. Úgy tudom a holt-tengeri iszapos szappan erre tökéletes. Épp most találkoztam egy új patikai márkával Naava a neve. Ha jól rémlik 1600 forint körül volt a polcon. Ha ez beválik nem költöttél sokat sem:)
2019. jan. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsodat
2019. jan. 22. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A két krémről nincs tapasztalatom. De mellette próbálj meg szalicilsavas hámlasztót használni. Nálam ez javított legtöbbet a bőrömön.
2019. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Szia! Én használtam már mindkettőt, mert azt gondoltam, hogy jó nevek és hatásosak lesznek - viszont rájöttem hogy egy csomó mesterséges kemikáliát kenek ezáltal a bőrömre, hisz nem naturkozmetikumok. 23 éves koromra rájöttem, hogy innentől semmi kőolajszármazékot nem akar látni a bőröm, köszöni, ezért csak természetes alapanyagú arckrémet használok. A legtökéletesebb nekem jelenleg a Phyt's C17 kréme ami közel annyiba kerül mint amiket te szeretnél megvenni, de szerintem nézz szét a Magister magyar anturkozmetikai márka, vagy a Phi weboldalán is és sokkal olcsóbban, sokkal jobb minőségű termékhez jutsz :) nem minden a nagynevű márka!
2019. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat, utána fogok nézni.
2019. jan. 23. 18:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy elfertőződött pattanásom, amit fenistillel kentem és így elmúlt. Közben a homlokomat is kentem a fenistillel, tudom hogy az a pirosodást segít eltüntetni, de mióta használom, kb. 3 napja, azota egyre kevesebb pattanás van a homlokomon :)

Szvl én ezt is nagyon ajánlom ;)

2019. jan. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!