Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek nekik eredeti...

Szerintetek nekik eredeti hajszínük van? És ha nem akkor ha otthon festem a hajam milyen festéket kéne vegyek, hogy hasonló hatást érjek el?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2019. jan. 22. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Egyiknek sem eredeti.

Termeszetes rezvoros festeket vagy narancsos/rezes hajszinezot kell venned, es minel vilagosabb a hajad, annal jobban fog rikitani mint nekik, szoval egy ilyen szinhez altalaban a szokites szukseges elotte.

Ja es iszonyat hamar kikopik a szep szin, kb par mosas utan mar latvanyosan, de elfedni mas festekkel meg nem fogod tudni.. a voros mar csak ilyen.

2019. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Ez biztos hogy nem természetes, egyiké sem.

Jól írja az előző, ez ilyen rezes-világos vörös szín.

Ha csak nem vagy természetesen világos szőke, akkor bizony szőkíteni kell a hajadat, mert különben jóval sötétebb lesz, hiába veszel rá világos festéket, a festék önmagában nem világosít.

A szőkítésnem viszont ne állj neki otthon, nem egyszerű, könnyen tönkreteheted a hajad, úgy hogy le kell utána vágni.

2019. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jan. 23. 18:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekik festett a hajuk. Ezt rézvörös festékkel érheted el,attól függően hogy az eredeti hajszíned milyen. Ajánlom figyelmedbe a hennát,nézz utána. Olcsó,nagyon jó,nagyon egészséges,jót tesz a hajadnak,és gyönyörűen szinezni. A szintetikus festékkel ellentétben nem rárakodik,hanem beivódik a hajba,így szinte nem is kopik ki. A haj fényes,erős tőle és gyorsan nő. Én középbarna hajra festettem,nagyon szép rézvörös lett tőle,nem kellett szőkíteni meg semmi.
2019. jan. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!