Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dús, erős hajrá milyen frizura...

Dús, erős hajrá milyen frizura típusok vannak? (Fiúk)

Figyelt kérdés
Dús hajam van eléggé. Ezen kívűl erős is. Nem igazán találtam rá semmit hogy mit is lehet csinálni az ilyennel. Így kicsit kétségbe vagyok esve.

#haj #szög haj
2019. jan. 22. 22:05
 1/2 A kérdező kommentje:
*hajra
2019. jan. 22. 22:08
 2/2 anonim ***** válasza:

Jajj ugyan ilyen hajam van, az összes létező fodrász legelső haja az hogy hú se sok hajad van, plusz olyan vastag szálú hogy autót lehetne vele vontatni. :D


Én ilyesmi hajakat hordok

[link]

[link]


quiff vagy pompadour. Ha már ilyen erős a hajam akkor legalább megnövesztettem egy 10cm re elől és olyasmi mint a képeken. Persze baromi erős hajformázó is kell bele a rossmanos gagyik esélytelenek, amerikai, dán, angol cégek termékeit veszem 6-7000ft ért.

Pl by villain, hans de fuko, apotherapy, stickmore.

2019. jan. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!