Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen vastag rasztát csinálta...

Milyen vastag rasztát csináltassak?

Figyelt kérdés
Majd szeretnék rasztát viszont nem tudom milyen vastag legyen, nincs dús hajam de kevés se, szóval milyen vastag az ideális meg ami jól néz ki? (Nem rappet hallgatok tehát nem vékonyat akarok)

2019. jan. 24. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Pfuj 🙈
2019. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Figyelj, megértem, hogy nem tetszik hiszen nem akkora divat még Magyarországon, és legtöbbek szerint igénytelen, nyilván sok sok raszta, (inkább dreadlock viselő. A raszta az aki rasztafarista is) tehát sok dreadlock viselő van aki tetves molyos meg ki tudja mi van a hajában viszont nem mindenkire igaz ez, és sok sok dreadlock viselőnek igényesebb a haja mint az utcán sétáló embereknek. :D
2019. jan. 26. 12:44
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Szia! :D

Ex raszta vagyok, már ha lehet ezt így írni...a lényeg az, hogy ne nagyon vékonyat, mert az hamar leszakad,...stb.de ne is túlságosan vastagat, mert az nem szép. (De ez az én véleményem.. )

Nekem nem túl vastagak voltak, de nem is túl vékonyak.

Szerintem, a közepes vastagságú raszta tincsek a legjobbak. :)

2019. febr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia, köszi, és ez cm-ben mennyi? :D Vagy kisujjnyi, mutatóujjnyi, hogy képzeljem el?
2019. febr. 17. 15:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez a hajadtól is függ (mármint, hogy mennyire dűs, meg minden ilyen) de szerintem mutató ujj az pont elég lesz.

De, arra készülj, hogy a hajad 5-10 cm-vel kissebb lesz.

2019. febr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg, aki készíti a rasztáid kérd ki a véleményét, a vastagságával kapcsolatban, hogy mit javasol neked.
2019. febr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Okés, viszont amúgy vékonyodó rasztám lesz, nem visszahorgolt, így kb mennyit megy össze? Félek, hogy kicsik lesznek :D
2019. febr. 18. 15:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen hosszú a hajad, de szerintem, úgy -5 centivel számolj. :)
2019. febr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!