Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválkozás után (arc...

Borotválkozás után (arc főként) ha aloe verával kenem be az arcom arcszesz helyett, kevesebb pattanás, mitesszer nőhet?

Figyelt kérdés

Ha arcszesszel kenem, sokszor nőnek utána apró patik, borotválkozást követően. Az aloe vera nem egy olcsó mulatság, főleg ha mindig ezzel tervezem kenni, de szerintetek segíthet ha frissen borotvált bőrre azt kened, kevesebb patira lehet hajlamos a bőröm? Az arcszesz hamar beszívja magát legalább, és tud szellőzni a bőr. De az aloe vera azért ottmarad hosszabb ideig, és úgy kevesebbet szellőzik a bőr, főleg borotválkozás után szerintem arra azért szüksége lenne. :/

Nem tudom, segítenétek pro kontra érvekkel?


2019. jan. 24. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Az aloe vera nagyon is olcsó. Csak épp a növényt kéne használni, nem a krémeket és társait. :)

Biztos segít, mert rengeteg jó tulajdonsága van. Nézz utána. A növénynek.

2019. jan. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Nivea borotválokzas után krémet használj. Nekem az bejött
2019. jan. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg majd a kérdésre is válaszolna? :) Megköszönném.
2019. jan. 24. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Huuuh hát én nem haszánlok borotválás után aloe-t, de!

Az aloe az új Windex.(Bazi nagy görög lagzi, hogy értsd :D)

Egy szó mind száz az aloevera mindenre jó. Égés, csípés, afta, toroköblögető(persze a spray formája), aftára, sebfertőtlenítésre, Holdraszállásra(na jó nem :D). Szóval elég sokmindenre. Próbáld ki szerintem megéri! Bár előfordulhat, hogy kissé csípni fog.

2019. jan. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*bocsi, hogy valamit 2x írtam, reggeli kóma😅😅
2019. jan. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!