Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mesélne valaki az ombre-rol?

Mesélne valaki az ombre-rol?

Figyelt kérdés
Beszeretném festeni a hajamat ombresra, de nem tudom hogy ez milyen. Vagyis azt tudom, hogyan néz ki, de azt pl nem hogy hányszor kell visszamenni, hogy ne olyan sárgás legyen hanem inkább már olyan fehéresebb. Vagyis igazából nagyon nem tudok semmit sem ezekről. Esetleg valami véleményt vagy tudnivalót mondana?

2019. jan. 24. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Függ attól is milyen a te eredeti hajszíned, illetve volt e már festve a hajad. Nekem 2x szívták a sötét barnát és direkt szőke hajra való samponnal mostam, hogy ne legyen sárgás még annó legalábbis így volt (4-5 éve).
2019. jan. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem alapból sötét barna a hajam.

Egy és fél éve festettem be ombrésra. Az alja nem szőke, csak világos barna lett. Nem kellet egyszer sem újra festetnem. Ugyan úgy ápoltam a hajam mint előtte és tökéletesen megmaradt.

2019. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem a fodrászod kérdezed? Ez mind a hajadtól függ.
2019. jan. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!