Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvégápolót ajánlotok?

Milyen hajvégápolót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Festett szőke hajam van, kicsit száraz a vége, pedig használok rá balzsamot. Valami olyan terméket keresek ami lehetőleg spray kiszerelésben kapható, de írhattok olajokat is. A lényeg hogy ne kelljen kimosni, csak fésülködéskor ráfújni/felkenni a hajvegre. Elsősorban olcsóbb, drogériás cuccok érdekelnek.

2019. jan. 26. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Olló
2019. jan. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a "hasznos" választ.

Rendszeresen vágatom a végét, legutóbb tegnap voltam fodrásznál. Nem töredezett a hajam, csak száraz.

2019. jan. 26. 13:22
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyenem van,szerintem nagyon jó.

2019. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Loreal mytic oil, nedves és száraz hajra is lehet használni.

Olcsón nem fogsz jót találni. Már sokat kipróbáltam, semmit se értek.

2019. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Jöhet még, ha van valakinek bevált termék! :)
2019. jan. 26. 14:00
 6/6 mindigminden válasza:

Inecto Divine Shine Coconut Hair Oil.

Én ezt használom, hajvégekre kenve kifejezetten sokáig elég, DM-ben és Rossmannban is be tudod szerezni. (A balzsamja is elég jó egyébként.:))

2019. jan. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!