Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha csak 16 éves kortól hordok...

Ha csak 16 éves kortól hordok minden nap sapkát, a hideg napokon, akkor még nem biztos hogy sok hajam emiatt hullik majd ki?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan mondták/mondják, hogy ha nem hordom sapkát akkor kihullik majd egy idő múlva sok hajam. Ha eddig csak hébe-hóba hordtam a sapkát, de mostantól tényleg fogom, akkor lehet esély, hogy ne hulljon emiatt majd később sok?

2019. jan. 26. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Én pont azt hallottam, hogy a sapka miatt hullik. Ha nem muszáj egyáltalán nincs a fejemen sapka. Télen régebben és most is néha van rajtam sapka, de 100alkalommal nem volt összesen eddigi életembe rajtam sapka.

Olyan erős és dús hajam van, hogy nem is igazán tudok vele mit kezdeni. A huszas éveimben járok amúgy mellesleg. Apám hordott rendszeresen sapkát ő ennyi idősen már kopaszodott is.

De lehet nincs össze függés a kettő között.

2019. jan. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is aggódok ezek miatt így a hideg időben elkezdtem nézni az embereket. Ahogy láttam főleg a nők nem hordanak még nag hidegekben se sapkát, hisz a hajuk a fülüket némileg védi. És a nők kb soha nem kopaszodnak, ha így lenne a nők nagyrésze 30-40 évesen kopaszak lennének. Ez szerintem ez is csak ijesztgetés, hogy megfázik a hajad kisfiam. Persze nyilván nem hálálják meg a nagy hideget szóval nem árt a sapi.
2019. jan. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Onnantol, hogy anyam nem tudta rameroltetni, szerintem csak akkor volt rajtam sapka, ha minusz 10 alatt volt a homerseklet. Gyulolom a sapkat, befo es megizzad benne a fejem es idiotan is nez ki. Varosba, ahol nincs farkasordito hideg es max 20 percet vagyok a szabadban szamomra teljesen felesleges.

Ha esik/havazik, kalapot hordok, vagy siman kapucnit.

Nem vettem eszre, hogy emiatt hullana a hajam.


35/n

2019. jan. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt a hülyeséget. Alsós koromban volt utoljára sapkám, most vagyok 31 éves és még mindig nem hullott ki a dús, egészséges hajam, pedig engem is ezzel traktálnak, amióta az eszemet tudom.
2019. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 RockyCellar válasza:

Hát nem tudom igazából mi a jó

Nagyapám azt se tudta mi a sapka mégsem hullot ki a haja és nem is nagyon volt ősz sem.

Én azért hordom mert fázik a fejem meg a fülem

2019. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen! :D
2019. jan. 28. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!