Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Budapesten jó fodrász? (...

Budapesten jó fodrász? ( balayage festés)

Figyelt kérdés

2019. jan. 27. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szentkirályi Hair, legjobb!!:)
2019. jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Először is a hairbacso fodrászatot ajánlanám szívem szerint, de úgy tudom oda már nem lehet jelentkezni sajnos.

Az előző válaszra reagálván én is elmondom a tapasztalatomat a szentkirályi hairel kapcsolatban. 9 hónapja voltam ott, direkt azért mentem fel Pestre, hogy a hajamat megcsináltassam abban a mindenki által imádott és népszerű szalonban. Így visszatekintve már látom, hogy ez a szalon kissé “túlhypeolt” a sztárok által. Amikor beültem a székbe szinte meg sem kérdezték milyen hajat szeretnék, nekem kellett külön a témára térni és a kívánt végeredményt megmutatni a telefonomon. Maga a festési módszer végtelenül egyszerű volt, a kívánt balayaget( röviden melíros ombre) úgy készítette el nekem a fodrász, hogy csak a kezével átsatírozta a szőkítőt a hajvégeken majd mehettem is a várakozóba. Már akkor éreztem hogy ebből maximum egy ombre lesz, de az biztos hogy nem lesz benne semmilyen melír ahogy kértem. Mikor kijöttem tőle annak ellenére hogy a közelében sem volt annak a színnek amit kértem és egyértelműen ombre festést végzett a fodrász, mégis viszonylag elégedett voltam. Bár eléggé borsosnak tartottam az árat, hogy 42 ezer forintot kellett ezért otthagynom, és még csak semmi olajat sem tettek a hajamra, hogy kicsit ápolja, ami eddig az összes fodrászatban alap volt ahol jártam..

Ezután kezdődött csak a rosszabb része, ugyanis konkrétan az első!! Mosás után teljesen eltűnt a kért hamvas árnyalat a hajamból, és a 2.-3. mosás után meg már kifejezetten sárga volt a hajam, pedig a tőlük ( utólag kiderült hogy háromszoros áron eladott) hamvasító samponnal mostam.

Ezek után hónapokig kínlódtam, hogy szép színt adjak a hajamnak, teljesen elvékonyodott.

Most így 9 hónap távlatában ott tartok, hogy a szép egészséges hajkoronámból egy sárgás ombre haj lett, a végek leszakadoztak ahol be lettek festve és legalalább 15cmt vesztettem a hosszából. Mindig is nagyon igényes voltam a hajamra ezért is mentem az elvileges legjobb szalonba. Nagyon nagy csalódás volt számomra, azóta legalább 100ezret költöttem hajvitaminokra, olajokra, samponokra, fodrászra, és nem tudok mit tenni csak várom, hogy visszakaphassan a szentkirályi szalonban elvesztett egészséges és szép hosszú hajamat:(

2019. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A headonist szalont csekkold le, facebookon elég sok fotójuk van, van sok balayage munkájuk is, az adott fotóknál pedig ott van hogy melyik fodrász csinálta. A honlapon pedig tudsz időpontot foglalni kényelmesen.

[link]


headonist.hu


Közvetlenek, barátságosak, a fotók alapján döntsd el neked megfelelő lenne e.

2019. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 KissVirág111 válasza:

Szia!

Én tudok egy iszonyat profi fodrászt!

Csodás balayage hajakat készít nekem és a barátnőmnek is:)))

Horváth Enikőnek hívjak,és a 13.kerületben dolgozik.

Nézd meg instagrammon a munkáit: Hair By Enikő Horvath

2020. jan. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dina1993 válasza:
Bátran merem mindenkinek ajánlani Rudolf Zsuzsát. Profi, munkájára igényes és lendületes személyiség. Sok éves szakmai tapasztalattal és alázattal csinálja a munkáját. Régóta ő a fodrászom és minden alkalommal pozitiv változást hoz. Az új szalonja a Verespálné utca 5. szám alatt található:)
2020. okt. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sz_Kriszti válasza:

Szia!

Én évek óta Dolgos Anitához járok festetni,szívből ajánlom!

Nagyrészt balayage és a melír festést csinál.

13.kerületben dolgozik a westend mellett.

Itt instagrammon meg tudod nézni a munkáit :)

www.instagram.com/dolgosanita

2021. jan. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!