Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha egy hónapig szedtem egy...

Ha egy hónapig szedtem egy haj vitamint és nem láttam nagy változást akkor kár lenne tovább szedni?

Figyelt kérdés

Van egy vitamin amiből egy doboz az első hónapra elég és egy nap 2 kapszulát kell belőle beszedni, így elég egy hónapig.

A második hónaptól napi 1et kell beszedni, szóval onnantól kezdve elég a fennmaradó 2 hónapra egy dobozzal megvenni.

Azt ajánlották, hogy 3 hónapig kell szedni.

Nagyon töredezett a hajam vége a szőkítéstől, le lett vágatva belőle de utána is tört még ezért kezdtem el szedni mert elvileg ere jó + valamilyen szinten gyorsítja a haj növekedését.

Egy hónapja szedem de egyenlőre nem vettem észre szinte semmilyen javulást.

8ezer forint egy dobozzal. Szerintetek azért szedjem tovább vagy egy hónap alatt valamennyire már javulnia kellett volna a hajamnak?



2019. jan. 27. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne végigcsinálni a 3 hónapot. Nem lehet csodát várni ezektől a vitaminoktól, de előbb kövesd a használati utasítást és csak utána könyveld el csalódásnak. 1 hónap alatt még egyik hajvitaminnál sem fog látszódni az eredmény, idő kell. (Persze benne van a dologban, hogy nem fog jelentős javulás történni, de próbáld meg, hátha.)
2019. jan. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!