Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajápoló szereket...

Milyen hajápoló szereket érdemes használni hogy erős és egészséges hajam legyen?

Figyelt kérdés
Mint például Jason Momoanak. Megakarom növeszteni legalább válig de eddig még sosem volt hosszú hajam és nem nagyon kellett olyanokkal foglalkoznom hogy ne legyen töredezett stb. Szóval arra lennék kíváncsi ti milyen hajápoló szereket használtok? Gondolom ebben főleg nők a jártasak szóval elsőnek az ő véleményüket kérném persze ha férfiként is értesz a témához kérlek ne tartsd magadban! Előre is köszönöm !
2019. jan. 27. 17:43
 1/2 anonim válasza:
Ha gyorsabb növekedést szeretnél ajánlom a ricinusolajat, nekem bevált, a lényeg hogy kitartóan használd, mert nem két nap után látsz változást, én kókuszolajjal kevertem és azt tettem a hajamra, inkább a tövére. Samponokkal kísérletezni kell, és nem mindig a legdrágább a legjobb, mindenkinek más válik be. Aztán majd ha teheted használj balzsamot, az én hajam szerkezetén sokat dobott, erős és puha lett. Még vannak apróságok mint pl. a hajvégápoló olajak, hasznosak azok is. A lényeg hogy ne formázd hővel túlságosan sokat, és inkább ne festesd, akármilyen színűre fested, az jót nem tesz a hajadnak(tapasztalatból mondom, s a fodrászom is megerősített), és ha töredezést látsz azt nem árt levágni, az is gyorsíthat a folyamaton. Ez persze az én rutinom, de remélem hasznos lehet pár dolog a te számodra is.
2019. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted! Na szval 22/F vagyok és én is meg akartam növeszteni a hajamat ami végül sikerült, íme pár tipp: mivelt előtte évekig vasaltam ezért sose tudott akkorára megnőni amekkorára akartam. Elmentem egy fodrászhoz és kb a felét levágta annyira gázos volt(pedig így is havonta jártam). Ezek után nem használtam hajvasalót és elkezdtem szedni hajvitamint, ricinusolajat kezdtem használni rá, emelett balzsamot is és hajvégápoló olajat. Így egy év alatt megnőtt amekkorára szerettem volna, közben jártam 2 havonta fodrászhoz hogy a végeből vágjon, sokkal dúsabb lett és egészségesebb. Bár nekem rövidebb a hajam, mint az említett személynek.
2019. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!