Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen ételek elhagyásával...

Milyen ételek elhagyásával lehet elérni, hogy kevesebb pattasásom legyen?

Figyelt kérdés
A tejtermékekről meg az olajos magvakról hallottam, hogy érdemes őket kerülni. Az előbbiről sokkal nehezebb lemondanom, van valamilyen tejtermés, ami nem okoz problémát? És van még valami, ami kerülendő?

2019. jan. 28. 08:19
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Ez rengeteg mindentől függ. Én például az édességeket minimalizáltam és tényleg hibátlan állapotú azóta a bőröm, viszont, hogy ennek mennyi köszönhető nem tudom. Mindenki azt kérdezi milyen csodaszert használok rá. Illetve a víz fogyasztásra ügyelek, ez rettentő fontos a szép bőr és az egészség érdekében.
2019. jan. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tejtermék, szója, finomított cukor. Már ha egyáltalán ez okozza a gyulladást. Nem mindenkinek ettől van tehát nem garantált hogy ezek elhagyásával kevesebb lesz
2019. jan. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!