Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Extrém száraz bőrre muszáj...

Extrém száraz bőrre muszáj hidratálót, testápolót használni, hogy ne legyek korán öreg?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a krémeket, meg csak pár napig tart mindig a lelkesedés...


Nagyon durva, megvastagodott, pikkelyes, berepedezett a bőröm... Az arcom pedig ráncos, pedig még 20 évesen nem kellene... A könyökem, térdem fekete és mint a krokodil bőr...


Szóval megéri szorgosan kenegetni magad? Szerencsére nem érzékeny.


2019. jan. 28. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Most írtad le hogy hogy néz ki a bőrőd. És megkerdezed hogy megérné-e kenni?!

Ennyire nem vagy igényes magadra?

En màr a világ összes testápolójàt meg krémér megvettem volna ha így nézne ki a bőröm, mint amit leírtál...

Ha már kicsit száraznak érzem, rögtön bekenem. Nem várom meg h vastag és undoriró legyen.

2019. jan. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Így születtem, nem megvártam, krémtől se nqgyon jobb
2019. jan. 29. 05:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is száraz a bőröm, nem ennyire vészes, mint neked, de kenni kell, különben nagyon csúnya és viszket is.

Ha tényleg ilyen rossz a bőröd, bőrgyógyászt javaslok sürgősen, ő tud megfelelő krémet adni rá, illetve tanácsokat is. Sokat számít hogyan zuhanyzol, milyen tusfürdőt használsz, ha gondolod, az alap dolgokban tudok segíteni.

2019. jan. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Használj bőrradírt is.
2019. jan. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én abban hiszem hogy legjobb hidratálás ha sok vizet iszunk az belülről telíti a sejteket vízzel, és szerintem 20 évesen ennyire durva a helyzet lehet táplálkozási hiba is
2019. jan. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel már érdemes lenne bőrgyógyászhoz menni. nekem is száraz a bőröm, na de a tied már nagyon extrém eset, egyáltalán nem normális...

szerintem sima, mezei testápoló nem is elegendő már neked, hanem speciális krémek kellenek, és minden kozmetikumodat le kell cserélni. de ezt bízd szakemberre inkább.

2019. jan. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!