Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét barna hajból vörös?

Sötét barna hajból vörös?

Figyelt kérdés
Sötét barna hajam van és beszeretném festetni vörösre. Az a kérdésem hogy leszívassam vagy simán befogja és akkor sötét vörös hajam lesz? Egyébként rövid hajam van úgy hogy fönt egy kicsit nagyobb oldalt meg nagyon rövid. Amúgy azért szeretném befesteni mivel extrémebb hajra vágyok a stílusom miatt és tetszik is 16/F

2019. jan. 29. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rezvoros nem leszel csak az a melypiros ami nagyon hamar rondara fakul, ha rikitot szeretnel akkor elobb lekell szokitened es utana erosen befogja a szin.
2019. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Inkább menj fodrászhoz. Képesek kifutni a világból az ilyen homemade hajak miatt. Főleg úgy, hogy nagyn sokszor nem is tudják helyrehozni.
2019. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha szőkíted,akkor fodrásznál csináld,ha nem akkor kitartás és türelem kell a kívánt szín eléréséhez.

Nekem festett sötétbarna hajam volt,élénk pirosat akartam. Elkezdtem festeni,de nem ilyen drogériás Garnier,Syoss meg hasonló pirosakkal,ezek mind sz.rt se értek.

Magyarországon nem hiszem hogy kapható,egy Farcomos termék, Seri hajfesték volt a neve,annak nagyon élénk szine volt. Nem volt hozzá színelőhívó,csak maga a festéktubus,és azt kellett összekeverni pár csepp hidrogénnel,tetszés szerint. Én először 6%-ossal kezdtem,már akkor is nagyon szép színe lett,utána valami 4-5 hónapig festettem 12%-ossal. Így szép lassan,de elértem a tökéletes élénkpirosat,mivel nem szerettem volna szőkíteni. Így a hajam is puha és egészsés maradt.

Ilyen élénk színekből a legbiztosabb "féltartós' festéket beszerezni,mert azoknak van igazán élénk szinük,és egy kis hidrogénnel elkeverni. Ugyanolyan tartós mint bármelyik másik festék,csak élénk a szine. Pl a crazy color,manic panic stb.

2019. jan. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!