Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány % oxi kell ahhoz hogy...

Hány % oxi kell ahhoz hogy kiszőkítsem a hasamon a szőrt meg a bajuszomat? 17/L

Figyelt kérdés
Lany letemre szoros vagyok. Szerintetek megéri? Mármint jobb mintha epilalnam vagy gyantaznam főleg az arcomon. Es hogy kell osszekeverni oket? Fodraszkellekesbe is lehet venni ugye?
2019. jan. 29. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
En veet szortelenito kremet hasznalok az arcomra. Nekem tokeletesen bevallt, a gyanta sajnos leszedte rendszeresen a borom felszinet is igy kisebesedett, akkorara meg nem szeretnem megnoveszteni hogy az epilator levagja. A borotvat sem ajanlom mert nagyon megerositene. A szokitest meg vegkepp nem, nagyon artalmas lehet a borodre ha havonta kenegeted a magas hidrgoen-peroxiddal
2019. jan. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én is szőrös vagyok, de semmi érteleme a szőkítésnek, ugyanúgy látszik, sőt sárga, platina szőrök ugyanúgy meglátszanak... A hason elmegy, de bajusznak gáz.

Ha mégis ragaszkodsz hozzá, akkor először kozmetikussal csináltasd, de szerintem hülyesév.


Elsőnek:


"En veet szortelenito kremet hasznalok az arcomra"


Ezt nem lehet arcon használni, főleg meg vegyszer és csak annyit érsz el vele, mint a borotvával. Nekem kimarta a bőröm, főleg arcon nagyon rossz tud lenni...


"meg nem szeretnem megnoveszteni hogy az epilator levagja"


az epilátor nem levágja, hanem tövestől kihúzza


"gyanta sajnos leszedte rendszeresen a borom felszinet is igy kisebesedett"


Ezt nem tudom higyan elképzelni. Valamit nagyon szarul csináltál, mert nekem max. véraláfutásos lett, vagy piros pöttyös, de mindemkettő hamar elmúlt. Bízd kozmetikusra. Bár nekem az Isana hideggyanta bejött ezekre.


"A borotvat sem ajanlom mert nagyon megerositene"


A borotva nem erősíti meg aszőrt, ugyanaz az eljárás, mint a szőrtelenítő krémnél, higy a felszínen elvágja aszőrt. Ettől nem lesz se erősebb, se több. Csak arcra nem való különösképpen, mert hamar visszanő és. borostás lesz.


"A szokitest meg vegkepp nem, nagyon artalmas lehet a borodre ha havonta kenegeted a magas hidrgoen-peroxiddal"


Nem a bőrt, hanem a szőrt kenik be, ezért javaslom először kozmetikussal. De semmivel sem károsabb, mint a Te szőrtelenítő krémed, full ártalamas anyaggal és olyan szaga, van, mint a pöcének.


Ennyi baromságpt összehordani 3.mondatban.


Én gyantáztatnám, gyantáznám, vagy csipesszel szedném ki. De én bírom az epilátort is...


De itt van, hogy hogyan kell szőkíteni, de szerintem is hülyeség.


[link]

2019. jan. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én néha szőkítem,néha gyantázom magamnak.

Szőkítéshez kell blanche por és oxigenta.(6%-os)

Ezt a kettőt kell összekeverni. Kb mindkettőből ugyan annyit kell tenni. Tejföl sűrűséget kell elérni.

Majd szőrnövekedéssen ellentétes irányban felvinni és utána pedig szőrnövekedésswl megeggyezően,hogy mindenhol érje a szőr szálat.

Kb 10 percig kell fennt hagyni majd lemosni.

2019. jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves második válaszoló..

A kérdező részére a saját tapasztalataimat írtam le, szerintem ez mindenkinek más ilyen téren.

Mivel kombinált felszín víhiányos a bőröm nagyon száraz és érzékeny, így a felső hámféteget a gyanta mindig leszedte, bármilyen jó minőségűt is próbáltam.

Igen jól tudom hogy az epilátor kitépi a szőrt, a kezemet én is epilom, biztos félreérthetően írtam, nem is gondoltam, hogy bárki azzal foglalkozik, hogy belekössöna másik válaszába, legközelebb már okosabb leszek.

A borotva, pedig valóban nem rősíti meg a szőr hagymáit, viszont a kezemen mindig tapasztalom, hogy sokkal keményebb és szúrósabb lesz a szőrszál, mintha legyantáznám.

A szőkítéssel kapcsolatban pedig nem tudom, hogyan oldják meg a teljes szőrszál szőkítését anélkül hogy a vegyanag érintkezne a bőrrel. Régen én is ki szerettem volna próbálni, de egy bőrgyógyász lebeszélt róla.

Nekem a veet krém vált be a legjobban, és a legtöbb ismerősömnek egyaránt, nálam nem szokott semmilyen kipirosodás fellépni, így jó szívvel tudom ajánlani a kérdezőnek:)

Ha neked meg más válik be, akkor azt írd le neki, de a kritizálás nem segít rajta.

2019. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Elfogadom, persze...


Csak így megfogalmazva téves infókat írtál le, amiket igyekeztem kijavítani.


A Veet-re nagyon sokan allergiásak, vagy hasonlókat, okoz, ezért ajánlott előtte kis részen kipróbálni és utána használni.


Nem akarok veszekedni :)

2019. jan. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!