Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám vörösebbé tenni...

Hogyan tudnám vörösebbé tenni a hajam?

Figyelt kérdés

Elég 'furcsa' hajam van, mindegyik színből vannak hajszálak benne. Szőke, barna, vörös és még feketét is találok ha nagyon nézelődök. Sosem volt még festve, ilyen természetes állapotában. Ami még érdekes benne, hogy habár barna szálakból van a legtöbb, időszakonként változik milyen színű a hajam. Nem igazán tudom mitől függ a színe, amit megfigyeltem, hogy nyáron mindig nagyon szőkés, ősszel erősen vöröses. Ja és vörös hajjal születtem amúgy.

A kérdésre téve tehát: hogyan tudnám mégjobban kihozni belőle azt a természetes vörös árnyalatot (festék nélkül valami természetes módszerrel)? Valakinek esetleg van hasonlóan furcsa haja, vagy tudja mitől lehet ez a váltakozás írjon! Köszönöm a válaszokat!


2019. jan. 30. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudnál egy kepet feltölteni csak a hajadrol?

Mármint tényleg csak egy ilyesmi kepet:

[link]


Nagyon kíváncsi vagyok ez hogy is néz ki.

2019. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Telefonon tudok ilyet?
2019. jan. 30. 19:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Hááá! Megvan! Üzibe küldtem! :D
2019. jan. 30. 20:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen a hajam,szintúgy nemvolt még festve (ja de elől 2 tincs,de több nem) nekem fekete volt gyerekként,

mellesleg ha neked a vöröses árnyalat tetszik jobban de nem akarod szétcseszni a hajad csak néhány tincset fess be (lehetőleg világost)

2019. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!