Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Loreal Casting Creme Gloss...

Loreal Casting Creme Gloss szőke szín (1013) világosbarna, alúl sötétszőke hajra?

Figyelt kérdés
Az alját teljesen kiszívta a nap, szőkés viszont sajnos sárgásan szőkés. Szeretnék egy fehéres árnyalatot elérni, illetve a töveket is picit világosítani. Sosem volt festve a hajam. Vékony szálú és fénytelen jelenleg. Ez a festék talán egy kis fényt adna neki. A 1013-1010 árnyalatokat néztem. Mi a véleményetek? Rémálom lenne számomra ha sárgára fogná be, viszont olvastam hogy ez egy gyenge festék nem lesz olyan nagy változás és talán még fényesebb is lesz.
2019. jan. 31. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
1013-ban arany is van, akkor inkább a 1010. De a legjobb lenne ha normális festéket vennél mondjuk fodrászkellékesben, vagy ha nagyon ragaszkodsz a drogériáshoz egy világos platinaszőkét. A tövét ugyanis ez nem fogja rendesen leszívni, esélyes hogy az is csibesárga vagy még rondább rezes szőke lesz.
2019. jan. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek sárgák lesznek. Nekem egy 11.13-as festék is sárgás lett, pedig az alap hajszínem kb. 8-as világosszőke színmélységű. Ha "fehéret" szeretnél, ahhoz szivatni kell előbb, és utána vinni rá a kívánt szín. Figyelj rá, hogy a tónus .11-es, .1-es esetleg .21-es legyen. A .0-ás és .3-as végűek már tartalmaznak sárga pigmenteket. Ha nagyon világosat akarsz, akkor 11.21, 11.11, 11.1, ezek lesznek szépek, de csak szivatás után. Megpróbálhatod az általad választott festékkel, mert valamennyit ez is szív, de egy szürke vagy lila tonert mindenképpen szerezz be. Egy fodrász
2019. jan. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En is pont ilyet szerettem volna egy eve az en hajambol. A sima festek egyaltalan nem fogta be, pedig direkt rakerdeztem. Nekem az a tapasztalatom hogy mindig szokiteni kellett a hajamat mielott befogta volna akarmilyen festek is, pedig az enyem is szokes barna volt
2019. jan. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!