Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tenyleg zsiros hajjal kell...

Tenyleg zsiros hajjal kell menni a fodraszhoz ha meliroznak?

Figyelt kérdés
Egyszer azt hallottam, hogy ha kicsit zsiros a haj akkor jobban megfogja a festek. Ez igaz? Holnap megyek melirozasra es mar kicsit zsiros, igy oke, vagy inkabb mossam meg ma?
2019. jan. 31. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem igaz. Semmi köze ahhoz, hogy hogyan fog a festék.

Nem jó frissen mosott hajjal, mert akkor lemosod a védőréteget a fejbőrről, és nagyobb az esélye, hogy irritálni fog a festék. De azért zsíros hajjal sem illik menni.

2019. jan. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat akkor most mit csinaljak? :D holnap megyek...
2019. jan. 31. 12:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyszer zsíros hajjal mentem fodrászhoz, nagyon szarul éreztem magam, de pont úgy jött ki, hogy nem tudtam megmosni a hajam. Nem győztem elnézést kérni, hogy zsíros a hajam, de mondta, hogy ugyan már, neki még jobb is így, mert jobban tud vele bánni, nem csúszik, mint a frissen mosott. Plusz ha frissen van mosva, akkor szét marja a fejem a festék. Így már nagyon figyelek rá, hogy ne friss hajjal, de nyilván ne is csatak zsírosan menjek, hanem olyan 2 napos legyen kb a hajam.

Szerintem ne mosd meg. Vagy ha mégis úgy érzed, akkor csak egy soron.

2019. jan. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak atoblitettem vizzel gyorsan, de nem dorzsoltem meg semmi. Megszaritottam es efy fokkal jobb 😁 nem olyan friss mint mikor sapmonozok is de mar nincs olyan rossz allapktban. Remelem a festek nem bantja majd a fejboromey
2019. jan. 31. 15:59
 5/6 A kérdező kommentje:
Tévedtem..ugyan klyan mint volt 😅😅😅
2019. jan. 31. 16:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Hmm. A fejbőrötöket csípi a festék?


Én nem szeretem a koszos hajamat festeni, mert félek, hogy a szárazsampon meg egyéb miatt pont foltosan fogja befogni.


De a csípésre: néztem Debra Messing instasztoriját, festették a haját, és a fodrász édesítőt kevert a festékbe. És rákerestem, és azt írták, hajfestékhez édesítőport szoktak keverni az amerikai fodrászok, hogy ne csípje a fejbőrt a festék.

2019. jan. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!