Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés
andy25 nevű felhasználó kérdése:

Keratosis pilarisra kémiai hámlasztó?

Sziasztok.Bőrgyógyász keratosis pilarist állapított meg a lábaimon és a karomon.Tudom,hogy ez gyógyíthatatlan,de enyhíteni lehet a tüneteket.Kémiai hamlasztó szereket nézegetek,csak nem tudom eldönteni,melyiket vásároljam meg.Vagy ha esetleg valakinek van valami csodaszere rá ami bevált:)

febr. 1. 10:20  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Keratosis pilarisra bevált valami?
Keratosis pilarisra (piros pöttyös felkar/comb) ismer valaki bármi gyógymódot?
Karjaimon, lábaimon apró piros pöttyök vannak ott ahol a szőr növekedik. Olyan mint a szőrtüszőgyulladás. Meg olvastam a keratosis pilarisról is olyasmihez hasonlít- ható. Ezt...
Keratosis pilaris nevezetű bőrproblémával szenvedők? (piros pöttyök)
Keratosis pilarisra valaki ajánlana krémet?
Hogyan használjuk a kémia hámlasztót?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!