Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tavasszal, nyáron a vörös...

Tavasszal, nyáron a vörös vagy a szőke hajszín a nyerőbb?

Figyelt kérdés

E kettőn gondolkozom.

Barba vagyok eredetileg.



2019. febr. 1. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik jól áll
2019. febr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Hogyha tervezel napozni, akkor szerintem a szőke.
2019. febr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ melyik illik hozzád,az bőrtónusodhoz,stílusodhoz.
2019. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindkettő
2019. febr. 2. 16:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha mindkettő jól áll neked, akkor szerintem szőke. :)

Nekem volt már szőke, barna, vörös és fekete is a hajam. Mindegyik jól állt, végül a szőke mellett maradtam. (eredetileg is szőke a hajam)

A manapság igen népszerű balayage technikával nagyon szép (természetesnek ható illetve "nap szívta" hatást keltő) árnyalatokat lehet festeni/melírozni. A te barna hajadba ilyen szőke melírok nagyon jól fognak mutatni szerintem.

2019. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A vöröset nagyon nehéz eltüntetni. Vörösnek ezer árnyalata van, nehéz kifogni mi áll majd jól neked. Emellett gyorsan kopik, viszont hajszínezővel ki lehet tolni fél hónapnyi festést. Előnye, hogy nem károsítja úgy a hajat, mint a szőke. Egeszséges kinézetű marad tőle és olcsóbb is.


Szőke már nagyon unalmas, minden masodik lány szőke, szőke ombre vagy balayage. Többek közt emiatt lettem vörös. Sokáig szőke voltam, de nagyon tönkretette és szárította a hajam, emellett nagyon sokat kellett rá költeni, hogy szép legyen. A személyiségemhez a szőke nem passzolt a legjobban, unalmasnak éreztem magam.

Most élénk vörös, ilyen pirosas a hajam 22 évesen és végre nem akarom minden héten másra festetni. Teljesen illik a személyiségemhez és az öltözködésemhez.

2019. jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!