Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehetne göndör a hajam?

Klementinacska kérdése:

Hogy lehetne göndör a hajam?

Figyelt kérdés
Nem úgy hogy begöndörítni, meg ilyensmi.. Hanem véglegesen.. örökre. Sokáig csak simán volt benne 1-2 hullám, de amikor kivágták belőle egy kicsit, az alja begöndörödött es szeretném, ha az egész göndör lenne, de attól félek, ha még egyszer kívánunk belőle esetleg csak megsimulna.. bár nem tudom hogy ilyen lehetséges-e. Létezik valami módszer vagy kezelés, amitől az egész göndör lesz, de véglegesen? Amúgy nem tudom mennyit számít de dús és elég hosszú hajam van..

2019. febr. 1. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez sajna genetika. Én is göndör hajjal születtem, aztán 3 évesen elvittek a szüleim fodrászhoz és onnantól egyenes :D Hogy ez miért lett így, azt nem tudom.

Esetleg daueroltatni tudsz.

2019. febr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tartós hullámot tudsz bele tetetni nekem is volt egy időben. KB 3 havonta kell beletetetni ahogy leno... Ugyanis ahogy nő úgy nem lesz göndör. 3 havonta volt kb 12 ezer Ft szóval nem egetrengeto.
2019. febr. 2. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi! :-)
2019. febr. 7. 14:50
 4/4 Xenon25 válasza:
Hát akinek egyenes haja van annak csak hajsütővas jöhet szóba, vagy a dauer , de nekem volt és nagyon nem volt jó ...nézd meg ezt a videót itt a csajnak elég sokáig göndör marad a haja :) https://www.youtube.com/watch?v=A49lVOAs6NY
2019. ápr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!