Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Akárhányszor borotválkozok, ott lent, egy-két nap múlva ugye kezdd visszanőni a szőr, de ha akkor próbálom megint leborotválna, kis sebek lesznek utána, valakinek van valami praktikája erre?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szőr, seb, borotva, borotválkozás

febr. 2. 08:05  Privát üzenet  

A válaszok
Használsz borotvahabot? Nekem az vált be, és abból is a női.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 2. 08:49 Privát üzenet
Kevesen bírják a gyakori borotválást. Ezek szerint te sem. Ne erőltesd a gyakori borotválást, mert csúnyán elfertőződhet egy-egy ilyen kis seb.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 5. 19:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pubertás kor utána fiúknál csökkenhet a szőrösség?
Én Epillálok és utána amikor kezd a szőt kinőlni, akkor ilyen u alakban ( nem tudom, hogyan fogalmazzam meg) mintha viddzanőlne. Tud-e valaki segíteni, hogy ezt el tudjam kerülni?
Nők, hogyan oldjátok meg a szőrtelenítést és az utána fellépő irritációt?
Hogy szőrtelenítsem úgy az arcom, hogy utána ne jelenjenek meg kicsi gyulladások/pattanások?
Hogy epiláljam úgy a nemiszörzetem, hogy utána ne szúrjon s fájjon?
A fiam félt hogy kihull a haja 12 évesen. Utána később mondta hogy 4-szer 5-ször is használta az alpecin tuning samponomat ami c1 es volt. Neki nem lett semmi baja?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!