Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl intenzív hajzsírosodás ellen?

Túl intenzív hajzsírosodás ellen?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, épp növesztem a hajam, copfba akarom hordani, legelöl olyan 16-18 cm lehet már.

Már ott tartok, hogy heti kétszer kell hajat mosnom (Syoss sampon, minden hajmosáskor kb 2 ujjhegynyi hajbalzsamot is viszek föl rá), de ahogy nézem kezd elfajulni a dolog. Szerda délután mostam hajat, és most (szombat délelőtt) már nem valami szép. "Közepesen sötét" barna, elég erősen hullámos hajam (de nem göndör) van. Mosás után nagyon szép és kényelmes, de sajnos ez gyorsan elmúlik.

Hallottam hogy a gyakori hajmosástól csak hozzászokik a hajam, és még gyorsabban fog zsírosodni. Amíg rövid volt a hajam, heti egyszer elég volt.


Nagyon új dolog ez az életemben, fogalmam sincs mi a teendő. Az volna az ideális, ha elég lenne 3-4 (inkább 4) naponta hajat mosnom úgy, hogy addig meg is tartsa a szép állagát. Hogy?

Köszönöm előre a segítséget!



2019. febr. 2. 10:37
 1/3 anonim válasza:
HeadandShoulders sampon
2019. febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
száraz sampon esetleg?
2019. febr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Gyógynövényes sampont használj és minimálsi balzsamot.
2019. ápr. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!