Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítés után hogyan ápoljam...

Szőkítés után hogyan ápoljam a vékonyszálú és száraz hajam?

Figyelt kérdés

Nemrég szőkítettem ki, ès sok helyen làtom hogy írják csùnyàn letörik ha kiszőkítették, amitől nagyon félek...

Van esély rá ezt elkerülni? Mindent hajlandó vagyok bevetni,nehogy kopaszon maradjak :(



2019. febr. 3. 01:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos törni fog akármit csinálsz. Nem leszel kopasz, nem fog 10 centi leszakadni egyik napról a másikra de elkerülhetetlen hogy töredezzen a szőkített haj főleg ha vékonyszálú és már alapból száraz. Kókuszolajjal bepakolhatod mosás előtt pár órára, szerintem ez segít a legjobban, meg persze rendesen ápolni balzsammal hajvégápolóval de nem lehet megelőzni sehogy.
2019. febr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Vegyél implexet. A kettes krémet. Sampon után nedves (nem vizes) hajra tedd, 15-20 percig hagyd rajta, majd mosd le
2019. febr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!