Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az egyenes vagy lépcsőzetes...

Az egyenes vagy lépcsőzetes frizura a divatosabb?

Figyelt kérdés
Hosszabb, kb. hátam közepéig érő hajam van, de nem annyira dús. Már jó ideje egyenesre van vágatva, mert nekem ez jobban tetszik. Valamikor szeretnék belőle vágatni, de nem tudom, hogy melyik fazon mutatna jobban olyan hajjal, ami nem túlságosan dús, de nem is túl ritka, vékony szálú. Köszi minden tippet :)
2019. febr. 3. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne azzal törődj mi a divat, csak azzal, hogy mi tetszik. A lépcsőzetes vágástól egyébként dúsabbnak tűnik a haj, de csak akkor ha kellően rövid (a kb vállig érőnél már látszik). De maga a "rövidség" miatt is a kisebb súly miatt kevésbé lapul le, szóval ugyanaz a haj röviden mindig nagyobb tömegűnek tűnik, mintha hosszú lenne, nem csak akkor, ha lépcsőzezesre vágják.
2019. febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyat vágass, ami passzol az arcformádhoz. Szív alakú archoz pl a lépcsőzetes áll jól, míg oválishoz az egyenes
2019. febr. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!