Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sok magyar lány hord póthajat?

Sok magyar lány hord póthajat?

Figyelt kérdés

Most fedeztem fel, milyen sok erre irányuló kérdés van itt (hol lehet kapni stb). Ha valaki kopasz, még megértem, de minek póthaj, ha alapból szép hosszú hajuk van? Mire jó ez? Olyan fake hangulata van az egésznek. Most ha legközelebb látok egy jó csajt, azon fogok agyalni, vajon póthajat hord-e.

Ti mikor veszitek ezt le? Vagy ebben alszotok?



2019. febr. 3. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az hordja, akinek nincs alapból szép hosszú haja, hanem rövid vagy kevés. Van felcsatolhatós és van ami hónapokig fent van. Aki figyeli, az ki tudja szúrni.
2019. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ez nem parókát jelent.
2019. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én pl egyből kiszúrom. Egyébként a kérdésre a válasz az, hogy több önbizalmat ad, kihozza magából a maximumot, mert valakinek sose tud megnőni derékig viszont olyan hajat akar. Ezzel szerintem semmi probléma nincs. Nem lesz valaki attól mű, mert kiegészíti magán azokat, amit nem kapott meg természetesen.
2019. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!