Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkéről Szürkére ha befestetn...

Szőkéről Szürkére ha befestetném a hajam, nagyjából hogy állna?

Figyelt kérdés
Leszögezem, hogy fiú vagyok. A bőrőm elég fehér, ezért szerintem jól állna. Nagy ugrás sem lenne szőkéről a szürke, de a családom nem támogatja(Nem, nem vagyok meleg)

2019. febr. 3. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
szerintem az ilyen hajszinek csak azoknak allnak jol akiknek ikyen extra szep arca van (pont ezert kb mindegy mit csinal magaval, nem csunyitja el magat)
2019. febr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A világos hajszínt, mint, amilyen a szőke, szépen befogja, akár milyen hajfesték.

Azt, hogy nagyjábból, hogyan állna neked...fogalmam sincs mivel kinézetre sem ismerlek.

De, láttam egyszer egy csajt, akinek szürkére be volt festve a haja. Nekem tetszett a hajszine.

2019. febr. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem szem szín függő is,meg arc függő is hogy jól áll-e,de ha valaki olyan színűre festené és jól is áll neki,szerintem ritka szép tudna lenni. :D

Szerintem semmilyen szülő(akiknek tini gyerekük van)nem szeretné,hogy más haja színe legyen.Nekem még a feketét se engedték(alapból nagyon sötét barna hajam van)

2020. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oh és attól nem lesz meleg senki,hogy festetti a haját azt hozzá tenném.(utolsó voltam)
2020. márc. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!