Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőkítsem be a hajam?...

Hogyan szőkítsem be a hajam? Lemosható festék? (többi lent)

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, soha nem volt festve a hajam, nem tudom hogy működik, tehát szeretném befesteni szőkére (csak felül) oldalt rövid hajam van, nem tudom mi a neve de oldalt és a hajtőnél nincs befestve hanem olyan színű mint eredetileg(nekem barna) ilyen átmenetes talán :D Tényleg fogalmam sincs mi a neve, leírni se tudom, ha valaki ennyiből tudja, hogy mire gondolok akkor még azt kérdeznem, hogy mennyiért vállalják el fodrászatokban és, hogy semmiképp sem maradandó festéket akarok, hanem olyat ami lejön egy idő után, mondjuk 10 hajmosás, ezt meg lehet oldani? Előre is köszi!

2019. febr. 3. 15:17
 1/4 A kérdező kommentje:
oké, persze most jut eszembe, melírozás a neve
2019. febr. 3. 15:19
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%
Ha világosabb színt szeretnél mint a saját hajad akkor ahhoz le kell szőkíteni, ami azt jelenti hogy kiszedik a pigmenteket a hajadból. Szóval ez nem visszafordítható, nem festék ami lejön.
2019. febr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem lehet csak kipróbálni?
2019. febr. 3. 15:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!