Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez hogyan lehetséges? Lehet...

Ez hogyan lehetséges? Lehet ezt befolyásolni?

Figyelt kérdés

A hajam alapból sötét barna, de észre vettem egy szőke hajszálat a hajam között, és a fanszőrzetemben. Tudom viccesen hangzik, de nem kamu :D Utána olvastam ennek, és allítólag pubertás korban vannak gének, amik fel és le kapcsolódnak, lehet hogy nálam a sötét szőrzetre való gén kezd lekapcsolódni, és a világosra pedig fel?

Illetve azt is olvastam, hogy a hajhagymákban vannak melanociták, amik termelik a melanint, minél több van egy embernek ebből a festékanyagból, annál sötétebb a haja. Ezt lehet befolyásolni, hogy kevesebbet termeljen, vagy kevesebb melanocita legyen a hajhagymákban? Csomó oldalt olvastam, de pontosan egyik sem írja le :D A válaszokat előre is köszi, segítséget priviben is elfogadok! :)



2019. febr. 3. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy őszülsz.
2019. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ez nem ősz, nem vagyok sem vak, sem színtévesztő. Eddig bárkinek akinek megmutattam, mindenki azt mondta, hogy tényleg szőke.
2019. febr. 3. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!