Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van rá valami mód hogy eltakar...

Van rá valami mód hogy eltakarjam a lenövést?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok így nem szeretném festeni. Olyan szinten hogy orvosnál, boltba még nem is zavar annyira a dolog. Viszont márciusban színházba megyek és ha van rá mód valamit kezdenem vele. Világos barnáról van egészen sötétre (szinte fekete) festve.
2019. febr. 3. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Talán ha kontyban hordod.
2019. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a termekkel siman, nekem bevalt.:)

[link]


De egyebkent a fekete hajra valo szarazsamponok is fognak, az is jo megoldas lehet.

2019. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2. Vàlaszadó amit linkelt az tényleg jó! Én is ajánlom. Van minden féle színben.
2019. febr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hordd copfba vagy kontyban:)
2019. febr. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
szerinted barmi baja lesz a gyereknek a hejfestektol amit kulsoleg alkalmazol? 😂😂 ha csak nem nyeled le
2019. febr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt is nyugodtan használhatod terhesség alatt, jó leplezi a lenövést, fokozatosan kopik, így kevésbé is látszik, ahogy lenő.

2019. febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5.

Nem megenni. Simán elég hogy a bőrbe jut. (egy 2006-os kutatás során azt tapasztalták, hogy azoknak a nőstény patkányoknak az utódainál, akik bőre alá a terhesség alatt hajfestéket fecskendeztek, fokozott volt a szürkehályog, illetve egyéb, látást befolyásoló betegségek kockázata)És majd én tudom hogy milyen kozkázatoknak szeretném kitenni a gyermekem.

A többieknek köszönöm a válaszokat.

2019. febr. 4. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!