Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik ezek a kis fehér pöttyök...

Mik ezek a kis fehér pöttyök a hajam végén? Ez azt jelenti, hogy letöredezett a hajam? És ettől még nő rendesen?

Figyelt kérdés

2019. febr. 4. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Igen. Nő,de érdemes a törött részt levágatni,gyorsabban nő.
2019. febr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2 hete vágtam kb, és minden egyes hajszálam végén van olyan fehér kis pont:(
2019. febr. 4. 13:49
 3/10 A kérdező kommentje:
(rendes hajvágó ollóval szoktam vágni)
2019. febr. 4. 13:50
 4/10 A kérdező kommentje:
De csak akkor látom azokat a kis fehér pontokat ha odavilágítok vakuval! akkor nem is annyira töredezett?
2019. febr. 4. 13:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha a hajvégeid szárazak, gubancolódnak, akkor érdemes lenne többet vágni belőle. Félévente-évente fodrászhoz is érdemes eljárni, aki levágja az eltört végeket.

Használj hajbalzsamot vagy pakolást a hajvégeidre. Ha nagyon száraz a hajad, nehezen kifésülhető, akkor érdemes kókuszzsírt is használni vagy valamilyen hajápoló olajat.

2019. febr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ismeros helyzet. Fodrasz utan nem sokkal, kb ket het es nekem is feger pontok voltak mar mindenhol.... 10 cmert vagattam belole! Utana megint... Most jobb allapotban van hogy en is vagatok otthon, de erdekes... Kenek ra mindent mindig, megis szar hajam van:(
2019. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:((
2019. febr. 4. 18:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is pont ugyan így vagyok mint #6 hat.

És nem tudok már vele mit csinálni. :(

Pedig mindennel kenem, járok fodrászhoz rendszeresen, vasalni kb havi 1x szoktam.

2019. febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a vasalás nagyon töri a hajat. :( én el is adtam a vasalómat.
2019. febr. 4. 19:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Csajok! Váltsatok fodrászt, mert ez nem normális! Édesanyám mesterfodrász, és mindig rendesen vágja a hajam, nincsenek eltöredezett végek, csak akkor ha kb 10-12 hónapig nem vágatom. Abnormális, hogy fodrász után 2 héttel már el van töredezve. Ha csak nem extra szőkére van festve a sötét hajatok (ami kvázi elégeti a hajat ha nem jól csinálják meg), akkor keressetek másik fodrászt.
2019. febr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!