Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajvitamin használ? 20/L

Melyik hajvitamin használ? 20/L

Figyelt kérdés

2017-ben (december 25) lett levàgva kb vâllig a hajam. Azóta 2-3cm-t nőtt a hajam, ami igencsak aggaszt. Használtam hair jazz sampont, nem igazán vettem észre változást.

Melyik tabletta, sampon lenne az ami látszólag növesztené. Nyárra már szép hosszú hajat akartam..

Régen szedtem a forcapil kapszulát, de ma már azt nem tudom beszedni, mert rettenetesen elrontja a gyomrom. Egész nap érzem az ízét, savasodok stb. Pedig arra emlékszem, hogy használt.

Magic hairt nézegettem most, akció van. Ez használ egyáltalán?

Vagy érdemesebb drogériában valami egyszerűbb tabit megvenni?

Esetleg van valami szérum a hajra, vagy egy olyan sampon amit kevesen ismernek?

Nagyon törik a hajam, mert szokített, hullik is.

Mondjuk mikor nem festettem akkor is iszonyat lassan nőtt a hajam.

Soha nem ért mellnél lejjebb.


2019. febr. 5. 06:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Van akinek genetikából adódóan nem nő hosszabbra a haja egy bizonyos szintnél. A hajvitamin táplálék kiegészítőként szolgál, ez akkor használ, ha eleve viszonylag egészségesen táplálkozol, illetve figyelsz a megfelelő folyadék bevitelre. Jó magam is szedek hajvitamint én a Revalid-ot preferálom, nekem be vált szeretem. Használom a samponját és a balzsamját is a vitamin mellé. Elég jól karban tartja a hajam, másfél év alatt vállig érőről a derekam alá ér, én elégedett vagyok vele. Szívből ajánlom, egyébként gyógyszertárban be szerezhető.
2019. febr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!