Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb hajpakolás...

Melyik a legjobb hajpakolás haj töredezettség esetében? Tapasztalataitok szerint!

Figyelt kérdés
Hallottam már tojásos mézes hajpakolást, ricinusolaj, kókuszolaj..melyik a legjobb? Vagy ha esetleg tudtok újat mondani, azt is leírhatjátok.

2019. febr. 5. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ollo.

Es utana natur kokuszolajat tudom ajanlani.

Illetve ami nekem nagyon bevalt, az a brazil keratin, notinorol vettem otthonra (kb 7-8000ft 100ml asszem) es siman ugy csinaltam mint a fodrasznal a keratinos hajegyenesitest szoktak (kovettem az oldalon leirt hasznalati utasitast!) es voltam mar keratinos hajegyenesitesen, igy tudom az milyen, ha 30-40ezerert csinaljak, en meg otthon 7000-bol magamnak, termeszetesen nem lett egyenes a hajam, de a toredezes kb 80%-al csokkent, szebb lett, selymesebb, jobban kiadja az enyhe hullamos texturajat.

Eddig remalom volt hajat mosni meg fesulkodni, mert tort le a hajam mindenfele meretben, de most alig hullik valamit es tenyleg kezelhetobb, vegre szeretem, pedig nagyon rovidre tort, es szenvedtem miatta sokat. :)

Ezt tudom ajanlani, ha egy kicsit tobb penzed van ra. De egyebkent tenyleg fodrasszal levagatni a torott vegeket, es utana kokuszolajos pakolas hajmosas elott/ejszakara, hajszaritas utan csak egy kicsi a hajvegekre, esetleg meg a kallos 1L-es pakolasok jok :)

20/L

(barna voltam majd voros majd szurke majd platina majd voros majd fekete majd leszokitve barnara majd megint szokes aztan most sotetbarna... szoval a derekig ero hajam tort le tarkoig lenyegeben..)

2019. febr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi szilikonos, parabénes vacak, kizárólag natúr termékek!


Ricinusolaj, szűz, kókuszolaj, argánolaj a legjobbak szerintem. Ezeket használhatod magában, vagy akár összekeverve is.


Illetve ami nekem még bejött, az a Loreal Botanical hajpakolásai, illetve most épp a Garnier Hair Food termékcsaládot használom, ez is nagyon jó, és ami a legfontosabb, hogy nincsenek teli mindenféle műanyaggal.

2019. febr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2019. febr. 6. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!