Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok valamit, amitől...

Ajánlanátok valamit, amitől gyorsabban nő a haj?

Figyelt kérdés
Fodrászom nagyot elrontotta a szép hosszú hajam és meg is ritkította ,mikor én nem is kértem hogy ritkítsa és csak annyit kérdtem hogy a mellig érő hajam végeit igazítsa meg, csak a végeit vágja le, erre ő levágta vállig érőig és még meg is ritkította, most nagyon rosszul néz ki még utcára sem meremk menni ilyen hajjal. A ritkítás a legrosszabb amit egy hajjal lehet tenni.Az már biztos hogy én többet soha az életben ahoz a fodrászhoz nem megyek. Ajánlanátok valamit amitől gyorsabban nő a haj? 18/L

2019. febr. 6. 12:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibákért elnézést kérek és előre is köszönöm a válaszokat.
2019. febr. 6. 13:00
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Idő.
2019. febr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
8%

Elsősorban sok vitamin és nyomelem szükséges. Ebből többet már nagyanyáink is alkalmaztak. Tojás hajmosáshoz kiváló. Oliva olajban pedig rengeteg vitamin van, a sörben pedig rengeteg vitamin. Utóbbiból lehet kevesebbet tenni, mert dauerolt hajat eredményezhet! A tojástól fényesebb is lesz! A fejbőr ápolása is fontos, hiszen hajhagymáink is ott vannak, oliva olaj ezért elengedhetetlen. de ez önmagában semmit sem ér, kell még egy titkos összetevő!


Elárulom mi lesz az, ne lepődj meg: vizelet. rengeteg nyomelemet tartalmaz ami a haj gyors és egészséges növekedéséért felelős. Hajnövesztő szeszekben is megtalálható, csak nem így hívják és kivonatként van jelen. Célszerű saját vizeletünket használni, nem idegenét. Ami fontos, hogy a reggeli első pisi legyen az, napközbeni már nem hozzá úgy a várt eredményt!


Az összetevők, azaz tojás, sör, olivaolaj, vizelet 1:1 arányban keverendő, én egy fél literes üvegben szoktam kb 2 decinyit készíteni és jól összerázni, egy hónapig kitart!


Remélem tudtam segíteni, majd számolj be az eredményről!

2019. febr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Bvitaminok, argánolaj, ricinusolaj, ne mosd sűrűn ha nem muszáj (heti 1 bőven elég), télen hordj sapkát mindig, a sör tényleg jó rá(B vitaminok miatt főleg), fésüld naponta...én szedek még Dm-es hajvitamint és most vettem Varga hajcseppet is, hátha megindul(állagán sokat javított az utóbbi 2 dolog)...
2019. febr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Nekem fél év alatt annyit nőtt, mint máskor egy év alatt. Andrea cseppek, aliexpress-en rendeltem, krémmánián utána olvastam.
2019. febr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! Kipróbálom mindet a vizeleten kívül asszem xd. Mindenkinek ment a zöld kéz!💛
2019. febr. 6. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!