Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Raszta haj lánynak? Vélemények...

Raszta haj lánynak? Véleményekre esetleg tapasztalatokra lennék kíváncsi.19/L

Figyelt kérdés

Természetesen vékonyabb szálúra gondoltam (ugye így több tincs lenne és szerintem szebben is néz ki)

Véleményekre esetleges tapasztalatokra lennék kíváncsi.


2019. febr. 6. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
UNDORÍTÓ!!!
2019. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Nekem tetszik. Van olyan lány barátom akinek van. Ismerős csinálta neki. 20/F
2019. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
VICCESEN NEZ KI
2019. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A sulimban töb lánynak is volt. Az egyiknek kifejezetten jól állt, neki is sok tincsecskéje volt :D
2019. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Metionin ***** válasza:
66%
Szerintem tud jól kinézni ha illik a lányhoz. Egyik fiúbarátomnak van, amikor idegesek voltunk, tesómmal mindig beálltunk horgolni a haját pótcselekvés gyanánt :D
2019. febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
Ne.
2019. febr. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Barátnőmnek kb 10 éve van, már majdnem a feneke alá ér. Sok vele a macera, folyton horgolni kell, rohadt sok idő mire megszárad...
2019. febr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%
Az osszes igenyes fiu akit ismerek undoritonak es igenytelennek tartja, a legkevesbe sem noiesnek. Szerintem nagyon hippis, es en nagyon felnek hogy belemegy valami bogar, tetu amitol le kell vagni. Valamint ha megbanod vagy megunod csak az ollo a megoldas, ha nagy nehezen megis ki tudjak bontani elkepesztoen toredezett es apolatlan lesz. Ez az en velemenyem, biztos van akinek tetszik, az nem en leszek.
2019. febr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Fiukon sem tetszik,nemhogy lányokon.
2019. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
76%
Jézusom de sok uninteligens ember van. A raszta haj nem büdös, nem koszos, nem tetves, nem molyos ha ápolod, (2 hetente ha megmossa az ember ugyan olyan mint a sima haj) rühellem, hogy 0 utánajárással fikázzák az embereket, sőt sok-sok raszta igényesebb mint akinek nincs rasztája, azokra persze nem mondjuk, hogy fuj, undorító, gratulálok :D. Tehát, szerintem jól néz ki, horgold minden nap először, aztán késöbb is kell de már nem muszáj olyan gyakran, ha nem zsírosodik mosd havonta esetleg 2 havonta de az már szerintem húzós. vékonyabb szálú alatt nem tudom mit értesz, de ha kisujjnyi vastag tincseket, vagy mutató vastag tincseket csináltatsz abból elég sok tincs fog kijönni, nem is annyira vastag és nem is vékony. Ha van valami kérdezz :D Ui: Nyilván megértem a saját véleményeket de ha nem járunk utána a dolgoknak inkább maradjuk kussba kösz :)
2019. febr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!