Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi kell ahoz hogy nyissak egy...

Mi kell ahoz hogy nyissak egy fodrászatot?

Figyelt kérdés
Mi szükséges ahoz hogy nyissak egy fodrászatot. Csak hobbiból csinálom családtagoknak és barátoknak és ár megvan szinte mindenem pl.4 ollo 3 köpeny 2 hajnyírógép samponok stb.. Mi szükséges még egy szalonhoz persze egy hely is kell és a pénz már meg is van és egy egész jó kis helyet kinéztem. Mi szükséges ehez az egészhez a helyen kívűl?

2019. febr. 6. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vállalkozó engedély. ÁNTSZ engedély. Google használat. ...


[link]


[link]

2019. febr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk kezdetnek egy fodrász bizonyítvány, aztán vállalkozói igazolvány kiváltása, könyvelő, ÁNTSZ engedély, a kamarához bejelentkezni, kiperkálni az üzlet bérleti díját és a kauciót, berendezni, üzleti tervet írni, elsősegélydobozt beszerezni, baleset és tűzvédelmi szabályoknak megfelelni, eszközöket beszerezni, poroltó, stb. Az üzlet cégtábláját megcsinálni, anyagaidat beszerezni, meg még egy sereg apróság. Többmilliós tétel.

Vagy lehet egyszerűen egy jó szalonban széket bérelni, ahol minden adott, te csak a székért fizetsz, meg a vállalkozói igazolványert és az adódat fizeted. Mindkettőt csináltam, fodrász vagyok.

2019. febr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs tőkéd, érdemesebb egy szalonban kezdeni. Aztán ha már van stabil ügyfélköröd és megtakarításod, elgondolkodni a saját üzleten.
2019. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!