Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan csinálhatnék ilyen...

Hogyan csinálhatnék ilyen frizurát?

Figyelt kérdés

Egyenes a hajam, viszont ha kiengedem akkor ugy néz ki, mintha csupa kóc lenne, ilyen kutyaszőrhöz hasonlóan összeáll néhol, tincsekbe, meg mivel nem teljesen egyenes ezért itt-ott hullámos, a vége is hol erre hol arra áll. szóval nem szeretem.

Van valamilyen trükk, tipp, megoldás, hogy a hajvasaló nélkül szép egyenes legyen, csak lefele logjon a hajam? vagy esetleg természetes hullámot, loknikat is szeretnék.

Hátközépig ér a hajam.

Segítségeket előre köszönöm.


2019. febr. 7. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia ugyan ilyen hajam van csak vállig érőben,utálom. Se nem göndör se nem egyenes. És úgy szoktam hogy ha egyeneset akarok nagyon sokat segít ha olajat használok a hajamra(ricinus,jojoba,olíva,kókusz stb...) hajpakolásként. Utána úgy szárítom hogy egy lapos hajkefével fésülöm közben. Ez szép simává teszi,a végeit viszont muszály kivasalni hogy ne álljanak kicsit se kifelé-befelé.

Ha hullámosat akarok akkor mosás után hagyom megszáradni egy törülközőbe csavarva és ha már csak kicsit nedves valahogy össze fonom vagy csavarom(a youtubon találsz rengeteg hő nélküli göndörítés trükköt) esetleg egy kis hajhabot teszek bele hogy megmaradjon. Nem szoktam összefogni csak ritkán mert az középen megtöri és az se egyeneshez se hullámoshoz nem jó.

Remélem segítettem:)

2019. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi kipróbálom :)
2019. febr. 7. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!