Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajápolók, balzsamok,...

Milyen hajápolók, balzsamok, samponok vannak ilyen hajra? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az én hajam göndör, teteje zsíros, az alja száraz, töredezett, ha kifésülöm oroszlán sörény, ha nem fésülöm gyapjú. Előre köszönöm a válaszokat :)

2019. febr. 7. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyen hajjal vagyok megáldva, de szerencsére gyönyörűen karban tudom tartani, mindenki azt kérdezi mi a titkom.

Előszöris heti 2x mosom, se többet sem kevesebbet, csak mosás utan nedves hajat fésülöm ki (tangle teezer - t használok, nedves göndör hajra valót) szárazon nem nyúlok hozzá fésűvel.

A Revalid protein tartalmú samponját használom + a Revalid balzsamjázlt (olcsóbb kategóriában a Pantene repair termék család tökéletes).

A fél száraz hajamnak a haj hossz felétől gazdagon viszek fel Pantene haj olajat.

Szabad levegőn hagyom megszáradni mindig, hajszarítót, hajvasalót, és semmi egyéb hőt nem használok ra.

Szedek még hajvitamint, az is Revalid.

2019. febr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem pont ilyen!

Keratinos hajspray hajszárítás előtt és előny az is hogy könnyű tőle kifésülni a hajat!

Elseve dream long nekem attól puhább és nem törik annyira a vége.

Valami olajat pl: argan olaj, panten olaj vagy bármi ami neked igazából jobb. Nekem a panten eddig a legjobb.

Használok rizsvizet az is sokat segít azóta sokkal puhább.

2020. aug. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!