Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha nagyon szőrös a lábam,...

Ha nagyon szőrös a lábam, akkor jobb ha legyantáztatom?

Figyelt kérdés

A bokámtól a combom végéig nagyon erősen szőrös, szinte bunda van rajt.

Mennyire gáz ez manapság?

17/F



2019. febr. 7. 21:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

FIÚ VAGY, HÍMNEMŰ, ergó, hacsak nem vagy b..zi, akkor nyugodj meg szépen, teljesen természetes, hogy egy pasi SZŐRÖS legyen!

Fogadd el magad így.

2019. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Te dolgod, ahogy jónak látod. De általánosságban elfogadottabb, hogy egy férfi szőrös mint az, hogy csupi.

Esetleg megpróbálhatod géppel rövidebbre vágni.

2019. febr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
Még nincs elkésve. Ha a golyódat lenyisszantod, akkor nem fog annyira szőrős lenni semmid
2019. febr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Gyantáztasd le nyugodtan, csupaszon sokkal jobban fog kinézni és higiénikusabb is. Sok fiú borotválja manapság.
2019. febr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Ha mindenki azokra a kerékkötőkre hallgatna, akik itt félteni szokták a férfinem "igazi férfiságát", akkor bizony még mindig úgy néznének ki a férfiak, hogy attól ők is megijednének. Elég lenne csak visszamenni az időben egy 20. századi szagló vidéki kocsmába, amikor még voltak igazi férfiak, aztán ott lehetne szemezgetni a vonzóbbnál vonzóbb igazi férfiakat. A kék köpenyes, 8 számmal nagyobb, tüdejénél megkötött, belevizelt, barna nadrágos, visszereslábú, keresztben átfésült négy szál hajú, átázott hónaljkutyás, hézagos mosolyú, vasfogú, naptól és italtól elbarnult-kivörösödött tükröt soha nem látott ételmaradéktól csillogó pödört bajszú, asszonyverő igazi férfiakat. Hozzáteszem, abban az időben nem is szerelemből választottak a nők férjet maguknak, hanem kérdés nélkül eladták őket 30 katasztrális holdért 16 évesen szülni-mosni-főzni ezekhez a disznókhoz.
2019. febr. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

Engem nem szólt még meg érte senki, strandon se. Osztályban se. Egyik osztálytársam láttam, hogy leszedte, igaz nála rákérdeztek, de semmi extra. Elmondta, hogy szerinte undorító (amivel én egyet is értek). Barátnője is van. De alapból sokáig gondolkoztam rajta, ez adott egy kisebb löketet, végül rá valamennyivel elhatároztam magam.

Igazából kezdetben csupasz, utána kb elfogadható mennyiség nő vissza, majd kezd hosszabbodni és sűrűsödni. Aztán ugyan olyan, mint régen... Tehát kb 1 hónap és már ismét lesz rajta, ha mégsem tetszik. Ha pedig alapból szekálnak, akkor még1 indokot adsz nekik, de így is simán megkaphatod a chewbacca-t.

Azóta már eltelt néhány év, nem mondom, hogy mindig sima, nem feltétlen célom, de rendszeresen le szoktam szedni. Trimmelés is ott van nyilván, de egyrészt ugyan úgy sűrű + nem igazán tetszik a hatása, de jobb, mint a semmi.

Hallottam már olyanról is, aki arról panaszkodott, hogy szinte semmi szőr nincs rajta, akkor született meleg? Hagyjuk már... Vagy, akié szőke és max közelről látszik?

Én nem vagyok meleg, nincs is velük bajom, még mielőtt valaki mást akar belemagyarázni mondataimba, de rákerestem a Homoszexuális kategóriában a "szőr"-re:

!!! 18+ kategóriák, kérdező még várj 1 évet megtekintésükre :P !!!

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..

Hááát nem is tudom. Elég sok meleg van, akik a szőrös tetszik. Nyilván köztük is megvan, akinek a csupasz, ahogy a lányok esetében is. Egyszerűen nem értem ezeket a sztereotípiákat, legalább lenne valami alapja...

Én mostanában főképp tanulás miatt nem sokat kezdeményeztem lányok terén, ettől függetlenül legalább látom, hogy van esélyem és nem leszek egyedül életem hátralévő részében :) Ha pedig emiatt nem jön össze valaki valakivel, netán szakít: szerintem jobbb, hogy rögtön az elején megtörtént a dolog (gondolva ezalatt magam is)


Én személy szerint tehát nem tarom gáznak, egyedül mások véleményétől féltem, ami így is lehet megvan, ha még csak ki se mondják, de legtöbbnek szerintem fel se tűnik igazán (annak nyilván aki lát téged rendszeresen és másnapra eltűnik). Ami pozitívum: nincs tele a szoba lábszőrrel! Parkettán igencsak meglátszik :D

Akárki akármit mond, nekem egy csupasz vagy kevésbé szőrös láb, de mondok inkább testrészt: tisztább hatást kelt. Hiába tudom, hogy rendszeresen tisztálkodik, stb, ezen a dolgon nem változtat.

Barátnő majd ellenkezhet, aztán valami kompromisszumszerűségben meg lehet állapodni oda-vissza illetően :)

Azért láthatod: megoszló a vélemény róla a mai napig, lányok körében is. Van akinek tetszik, van akinek mind1 és van akit egyenesen taszít a szőrtelenség(ill. fordítva). Nem vagyunk egyformák. De emiatt, vagy ilyesmi miatt valakit valaminek bélyegezni... inkább ez a szomorú és ennek személyre szólóan hangot adni pedig bunkósság (nem általános véleményre gondolok!). Annyi még, hogy ha kiteszel bármilyen kérdést, milyen az alakod, szép/helyes-e valaki, stb nem értelmetlen teljesen ugyan, de azért teljes következtetést ne vonj le belőle. Ismét kiteszed mások válaszolnak, akár teljesen más véleménnyel. Ennyiből nem lehet statisztikát felállítani sajnos. Főleg így ismeretlenül én fiúként is írhatnék, mint lány...

2019. febr. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%

Kamaszkorom óta zavar a nagy szőr. De a teljesen csupaszt nem tartom férfiasnak. Gyertyával vagy öngyújtóval le szoktam égetni. Így nem lesz teljesen csupasz, csak pár milliméter, ami nem olyan bozontos, és nem is lesz szúrós a szőrszálak vége. Egy idő után nem is nő már annyira.

A lebarnult bőrön kevésbé feltűnő a sötét szőr, mint fehéren.

2019. febr. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nyugodtan szedd le. Úgyis visszanő, és akkor pont jó állapotban lesz mert kevesebb mielőtt legyantáztad, de 2 hét utàn màr nem lesz teljesen sima.
2019. febr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Nőkön is természetes ám a szőr.


Engem a hideg kiráz, mikor nyáron azt hiszem, bunda zokni van rajta, aztán látom, hogy az mind szőr. 🤮

2019. febr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
Jobb leszedve,vagy nyírva.
2019. febr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!