Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek milyen ecsetelő vállt...

Kinek milyen ecsetelő vállt be pattanásra?

Figyelt kérdés
Milyen micellás vizet használtok? Arckrémet? Milyen tippjeitek vannak,hogyan ápoljam a bőrömet? Nem sok pattanásom van,hanem 2-3 de azok nagyon csúnyák.

2019. febr. 7. 21:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
vált*, bocsánat!
2019. febr. 7. 21:26
 2/13 anonim ***** válasza:
6%

1. egészséges étkezés

2. rendszeres testmozgás (kardió, aerob edzések)

3. mérsékeld a húsfogyasztást

4. felejtsd el az édességeket

5. ne igyál cukros löttyöket

6. napi minimum 2 liter vizet igyál

7. kamilla és körömvirág teás borogatás

2019. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Teafaolaj :)
2019. febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnos a teafaolaj nem vált be :(
2019. febr. 7. 22:30
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem az Ilcsi ichtiolos korrektor segít. Ha néha kijön 1 pattanás rákenem este, reggelre alig látszik.

Micellás vízből a kék dobozos Bourjois-t használom, arckrémből most retinolos Helia D-t. A pattanásaidra az Ilcsi korrektort érdemes lehet kipróbálnod, a többi cucc amit használok nem tudom, hogy beválna-e neked is.

2019. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Lehet igazság abban amit az első írt, de ha az arcodat nem tisztítod, ápolod akkor vajmi keveset ér az egészséges életmód.

Nekem is bejön a teafaolaj, de írtad hogy neked nem... a Forever Living Products termékei szerintem nagyon jók. Kicsit drágák de teljesen természetesek. A zöld krém ha jól emlékszem 75%-ban aloe vera zseléből áll, ami szintén nagyon jót tesz. (főleg hegekre használom)

Illetve valamilyen fekete szappant érdemes kipróbálni.

És a legfontosabb hogy koszos kézzel ne nyúlkálj hozzá. Sokan mondják hogy a smink rontja az állapotot, de nekem amióta sminkelek sokkal szebb, hisz így napközben nem érzek késztetést hogy hozzányúljak.

2019. febr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

#6


"Lehet igazság abban amit az első írt, de ha az arcodat nem tisztítod, ápolod akkor vajmi keveset ér az egészséges életmód."


Hát én egészségesen étkezem, nem kenem az arcomat semmi kenceficével, nem teszek rá semmilyen ápolót, még sincs semmilyen pattanásom, szép tiszta, mitesszermentes az arcom.

Az, hogy naponta megmosom az arcomat tiszta vízzel, ennyi az egész arcápolásom. Sminkelni meg nem szoktam magam.


Érdekes, akkor nekem hogyhogy elég az, amit leírtam?

2019. febr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

#7-es

Sajnos nem mindenkinek van ilyen szerencsés genetikája :/

2019. febr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%

#8


Ja persze, genetika. A pattanás nem genetikai adottságok miatt jön ki.


És még nem említettem az egyik legfontosabbat, a stresszes életmódot, ami úgyszintén hozzásegít a pattanás kialakulásához!


Nyugodtan, szavazzátok le az összes válaszomat, attól még 100%-ban hasznos, hogy ti, akik csak a kencékben hisztek, amik TÜNETI KEZELÉSEK, NEM AZ OKOT SZÜNTETIK MEG!


Ebben a cikkben SEHOL nem említ genetikai dolgot.

[link]

2019. febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Metionin ***** válasza:

Szalicilsav, aloe vera gél, ha sebes lesz akkor a sebre bepanthen. Illetve nekem van itthon octenisept, szintén használ rá.

Micellás vizet garniereset használok, a zöldet. Arckrém helyett kenem az aloe verát. Meg van egy ilyen isanás tapasz, ha már látom hogy ki akar valami jönni (nekem kajától szokott) akkor este ráteszem és reggelre visszahúzza.

2019. febr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!