Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy a hajam...

Mit tegyek hogy a hajam volumenizáltabb legyen?

Figyelt kérdés

Eléggé vékonyszálú vállig érő hajam van. 2 gond van vele.

Az egyik az hogy nagyon töredezett és a 40 centis hajszálak közt van ami csak 7 centi (nem csak a babahajszálak)

A másik gond hogy nincs semmi formája. Lapos. Ha összekötöm akkor csak lóg mintha egy vékony tincs lenne. Próbáltam már feltupírozni (ha így hívják és lehet így nevezni ha a tincseket visszafele fésülöm kis mozdulatokkal) de az 20 perc se kellett hogy eltűnjön belőle. A gonatból maradt hullámokat is szinte azonnal kirúgja. Próbáltam már hogy nagyon kicsi tincsekbe fonom éjszakára mosás után. Minden jó volt addig amíg ki nem bontottam őket. Meg kellett fésülnöm mert a töve kócos volt de utána úgy néztem ki mintha konnektorba nyúltam volna.

Kb. Fél éve még nagyon dús volt aztán mikor láttam hogy kezd gyengülni vettem ilyen sampont és azzal mostam erre csak rosszabb lett. Mintha mindig zsíros lenne. Van aki hasonló helyzetben van/volt? Mit tettetek ellene?



#haj #tincs #volumenizált
2019. febr. 8. 11:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Háát nekem is ilyesmi. Én pl szoktam hasznalni hajpakolast az is dob rajta. Alpecin sampon is.

Meg korpa ellen van sellon sampon az is dob rajta, de azt ugye kuraszeruen kell hasznalni

2019. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!