Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagy baj, ha szárazon vágtam...

Nagy baj, ha szárazon vágtam a hajam? Így nem törik jobban?

Figyelt kérdés

2019. febr. 8. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja. Vizezni azért szokták, hogy a levágott haj ne peregjen szanaszét a statikus elektromosság miatt, meg hogy könnyebb legyen megfogni, kezelni.
2019. febr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hallottam már olyanról, hogy ha vizesen vágjuk akkor lezárjuk a hajnak a végeit vagymi és nem töredezik tovább..ez hulyeseg?
2019. febr. 8. 19:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te a melegollóra gondolsz.
2019. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csináltál bajt. Amúgy nemtom, mennyire számít, hogy milyen ollóval vágod, pl jó-e papírvágó olló is, vagy kimondottan hajhoz való.

A vizes haj még amúgy azért is praktikus, mert akkor úgy látod, hogy melyik hajtincs milyen hosszú; tehát úgy könnyebb talán egyformára vágni, de mondjuk nem feltétlenül, de talán. De szárítás/száradás után meg felugrik picit a haj, szal olyankor azt is bele kell kalkulálni a tervezett hajhosszba.

2019. febr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*(mondjuk én nem értek hozzá)
2019. febr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
a hajhoz való olló sokkal élesebb mint a papírvágó, de ha papírvágóval is el tudod vágni akkor jó úgy is
2019. febr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hajvágó ollóval szoktam.
2019. febr. 11. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!