Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rasztásítani szeretném a...

Rasztásítani szeretném a hajamat pár éven belül, érdemes elkezdeni most készülni rá?

Figyelt kérdés

17/F vagyok, növesztem a hajamat, de még nem valami hosszú. A homlokom feletti rész leér a szememig, de ugye ez még nagyon rövid. Szeretném elkezdeni növeszteni a hajamat, hogy pár év múlva ha elég hosszú lesz, akkor rasztásítani tudjam. Időközben nem szeretnék rovásírásos tarsolylemezes hagyományőrző hajat, hanem valahogy normálisan nézzen ki addig is. Amint végeztem a sulival, be is rasztásítanám fent, oldalt pedig arra gondoltam, hogy maradna rövid. Valami tippetek van?

Nem divatból csinálnám, kisebb korom óta szeretnék ilyet, utánanéztem a történetének, a környezet amiben élek, ott is népszerű a raszta haj, nekem pedig bejön.

Köszi a segítséget.



2019. febr. 10. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
pfuj 🙈
2019. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megjött a 2/3.
2019. febr. 10. 16:47
 3/7 anonim ***** válasza:
7%

Akárhány rasztás kèrdès volt csak èn szòltam hozzá,hogy pfuj🙈...😄😄

bocsi 😊

2019. febr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mire gondolsz "rovásírásos tarsolylemezes hagyományőrző haj" alatt? Vagy egyáltalán, te most azt jelented ki, hogy aki magyar és hosszú a haja az csak valami kurultájos hungarista lehet? :D
2019. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
vannak olyan említett kurultájos emberek, akiknek jellegzetes honfoglaló hajuk van :D ez a tipikus lófarokba kötött nyílegyenes haj.:D a rövid haj és a raszta haj közötti időszakot szeretném minél vállalhatóbbra csinálni, mert nem világom a sima hosszú haj :D
2019. febr. 13. 18:30
 6/7 anonim válasza:

4-es vagyok.

Jahh, kapirsgálom mire gondolsz:D

Hát én éppen növesztem a hajam, és az én gondom meg azzal vagyon, hogy hullámos a hajam így kínszenvedés kivárni mire összefoghatom. Copfot akarok, de a konty a végső cél, szerintem konttyal te is meg tudnád oldani. Föltekered ilyen fánkba vagy mi a nyűbe, és nem fog zavarni.

2019. febr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19/F vagyok.Nekem a seggem alá ér pár centivel, és én is rasztásítani akarom. De én nagyon hosszút szeretnék,úgyhogy megvárom,amíg legalább a térdemig nem ér. A kontyot vagy a copfot tudom én is javasolni, bár ha csak a tetejét növeszted, akkor valamivel könnyebb a dolgod. Amíg nem ért derékig,addig fontam is rendszeresen, de gondolom nálad ez nem opció.
2019. márc. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!